Стартап Morpheus Space створив просту програму для планування космічних місій

Розробник космічних двигунів Morpheus Space презентував свій новий продукт — платформу для моделювання та проєктування космічних місій під назвою Journey.

Journey
Програма Journey допоможе клієнтам розробити власну космічну місію. Зображення: Morpheus

Платформа була розроблена всього за два роки, повідомив менеджер з продуктів Morpheus Джим Гіанакопулос під час її презентації. Ідея створення простої платформи виникла у зв’язку зі складністю та технічністю процесу обрання ракетних двигунів для космічних місій. Клієнти зазвичай зверталися до Morpheus із запитанням, чи можуть їхні рушії задовольнити потреби у польоті. Проте цей процес був надто технічний і ручний.

«Ми розуміли, що це обмежує наших користувачів. Ми хотіли, щоб вони могли самі змоделювати місію, проаналізувати її та підібрати ракетний двигун, що відповідав би їхнім потребам», — зазначив Гіанакопулос.

Journey об’єднує дані, які зазвичай розпорошені між таблицями в Excel, кодом на Python та іншими громіздкими системами моделювання, і швидко формує концепцію місії та дизайн системи. Користувачі можуть вводити свої вимірювання, маневри, дату запуску та інші вимоги. Програма спроєктована так, щоб бути зручною навіть для неспеціалізованих користувачів, пропонуючи готові дієві шаблони, наприклад, розмір супутника чи висота орбіти.

Інтерфейс програми Morpheus Journey
Інтерфейс програми Morpheus Journey

Платформа Journey не обмежується використанням лише рушіїв Morpheus. Залежно від потреб місії, вона може рекомендувати двигуни сторонніх компаній та різноманітні модулі для супутників, такі як системи визначення положення та зв’язку.

Перший продукт на платформі — Preliminary Mission Design (PMD). Компанія також планує випустити більш розширену версію — Advanced Mission Design (AMD). Платформа призначена для допомоги клієнтам у проходженні всього шляху — від ідеї місії до зняття з орбіти після завершення терміну служби.

У Morpheus уже є п’ять-шість клієнтів, які використовують PMD для планування місій та систем на ранніх етапах. AMD буде доступна у закритому бета-тестуванні впродовж двох тижнів.

Morpheus, який має офіси в Німеччині та Ель-Сегундо (Каліфорнія), заснували 2018 року. У вересні 2022-го стартап був профінансований на 28 млн доларів під керівництвом Alpine Space Ventures.

Раніше ми повідомляли про те, що пневматична гармата відправить у космос вантаж на швидкості 30 М.

За матеріалами techcrunch.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine