Політика повернення

При отриманні Товарів на Новій Пошті, Укрпошті або від кур’єра Нової Пошти, Укрпошти, Покупець зобов’язаний перевірити цілісність упаковки, після чого відкрити її та пересвідчитися у належному зовнішньому стані товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектації.

У випадку виявлення будь-яких недоліків Покупець (Одержувач) має право відмовитись від приймання такого товару, при цьому склавши Акт про виявлені недоліки у довільній формі. За можливості, недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Після підписання Акту про виявлені недоліки, товари повертаються Продавцю.

Обмін і повернення товару належної якості

Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» Покупець має право повернути або обміняти товар належної якості з будь-якої причини протягом 14 днів, без урахування дня покупки, шляхом його передачі Продавцю. Перелік товарів, що не підлягають поверненню, затверджується Кабінетом Міністрів України.

Будь ласка, переконайтеся, що товар не був у вжитку, відсутні сколи та потертості, збережені його упаковка, маркування, бірки та наклейки, товар зберігає товарний вигляд та свої споживчі властивості.

Ми також маємо право відмовити вам у заміні товару або його поверненні, якщо:

  • з моменту придбання товару пройшло понад 14 днів без урахування дня покупки;
  • при перевірці якості товару було виявлено ознаки його використання;
  • внесено конструктивні зміни до товару та/або його складових, або виявлено їх спроби.

У разі повернення/обміну товарів належної якості (без браку), поштові витрати оплачує Покупець.

При пересиланні товару службами кур’єрської доставки, поштою чи будь-якими суб’єктами логістичних сервісів для його повернення всі питання, що виникли з врегулюванням ситуацій, пов’язаних із псуванням товару, його повним знищенням або втратою, покладаються на Покупця.

Повернення товару неналежної якості

При виявленні істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару, протягом гарантійного терміну споживач має право на заміну товару або повернення грошей.

Істотним недоліком вважається недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника, після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з таких ознак:

  • його неможливо усунути,
  • для його усунення потрібно більше 14 днів
  • або він робить товар суттєво відмінним від того, що передбачено договором.
  • У разі повернення/обміну товарів неналежної якості, поштові витрати оплачує Продавець.
  • Якщо Покупець отримав не той товар, який замовляв, він теж відноситься до товару неналежної якості та доставка оплачується Продавцем.

Повернення коштів

Повернення Покупцеві вартості товару здійснюється протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту отримання товару Продавцем.

Повернення коштів здійснюється тим самим способом і тій самій особі, якою було сплачено замовлення.

Звертаємо вашу увагу на те, що термін повернення грошей може також залежати від політики банку-емітента картки.