Оплата та доставка

Оплата

Оплату Товару(ів) за Замовленням здійснюється Покупцем шляхом повної оплати (100% передоплати) ціни Товару(ів) за таким Замовленням.

Здійснюючи Замовлення Покупець має можливість обрати один з запропонованих Продавцем на сторінці Сайту https://universemagazine.com/ способів оплати.

Обираючи відповідний спосіб оплати Товару(ів) Покупець погоджується з порядком та строком здійснення платежу, а також вартістю послуг (розміром комісії) відповідної платіжної системи/сервісу або оператора.

Продавець залишає за собою право скасувати будь-яке Замовлення Покупця, якщо останнім не здійснено повної передоплати ціни Товару(ів).

Примітка. При оплаті Покупцем замовлення платіжною карткою можливе стягування додаткової комісії емітентом цієї картки (наприклад Visa, Mastercard та ін.). При натисканні на сторінці Сайту https://universemagazine.com/ у відповідному розділі кнопки «Погоджуюсь з умовами Публічної оферти» означає, що Продавець повідомив Покупця про можливість стягнення додаткової комісії при оплаті Покупцем Замовлень відповідними емітентами платіжних карток.

Порядок та умови доставки

Відправлення Замовлення по Україні здійснюється Продавцем через служби доставки «Нова Пошта» та «Укрпошта» (коштом Покупця) згідно з умовами перевізника.

Продавець гарантує відвантаження Товару(ів) службі/сервісу доставки у кількості, зазначеній і оплаченій Покупцем, в комплектності згідно із Замовленням цього Товару(ів) і в належному (робочому) стані та якості.

При отриманні товару Покупець повинен у присутності представника служби доставки (перевізника) перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).

Контакти
02089, м. Київ, вул. Радистів, 64