Катастрофа батискафа «Титан» надихнула Humans2Venus відправити 1000 людей на Венеру

Один із надзвичайно амбіційних проєктів зараз готує стартап Humans2Venus. Це дослідницька група, створена Гільєрмо Зонлейном — співзасновником компанії OceanGate, батискаф «Титан» якої трагічно затонув під час занурення до сумнозвісного «Титаніка».

Humans2Venus
Humans2Venus має намір створити колонію на Венері до 2050 року

Цей проєкт має за мету створити колонію, що плаватиме над поверхнею Венери — найгарячішої планети Сонячної системи. Зонлейн висловлює надію, що до 2050 року вдасться створити там домівку для 1000 людей.

Венера, хоч іноді й називається близнючкою Землі, насправді дуже ворожа. Її густа вуглекислотна атмосфера створює потужний парниковий ефект. У результаті температура на поверхні досягає пекельних 475° за Цельсієм. Якщо Венера — сестра Землі, то дуже зла й ворожа, неначе агресивний сусід України з північного сходу.

Попри те, що проєкт викликає здивування як у професійних космічних колах, так і серед звичайних людей, Зонлейн впевнений у його реалізації. Він позитивно ставиться до майбутніх технологічних проривів, які, за його словами, дозволять здійснити задумане. Підприємець згадує своїх колег по компанії, зокрема Стоктона Раша, генерального директора OceanGate, який загинув у підводному човні «Титан» разом із відчайдушними заможними туристами. Він вважає, що такі видатні люди, як Раш, є тими, хто рухає цивілізацію вперед і робить неможливе реальністю.

Інтерв’ю Зонлейна, опубліковане в Insider, стало відображенням його захоплення та готовності прокладати шлях до неймовірних можливостей. Ми не знаємо всіх деталей щодо планів Humans2Venus і технологій, які вони хочуть використовувати, але цей проєкт, безумовно, покладається на провідні досягнення науки й техніки.

Зонлейн, як і раніше, є акціонером OceanGate. Але основний фокус його діяльності наразі спрямований на Humans2Venus, у якому він бачить наступний великий прорив для людства. Він вірить, що подорож на Венеру — це черговий захопливий виклик, який можна порівняти з висадкою перших людей на Місяці.

Наразі незрозуміло, які саме технологічні прориви Зонлейн і Humans2Venus здійснять у найближчі 27 років, що дозволили б створити колонію космічних кораблів, здатних витримувати неймовірний тиск і токсичність атмосфери Венери впродовж тривалого періоду часу. Усі космічні апарати, яким вдалося досягти поверхні планети, протримались не більше двох годин.

Раніше ми писали про 40-річчя останніх світлин із поверхні Венери.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine