Захопливе відео: 1000 астронавтів LEGO вилетіли в космос

Дві камери зафіксували, як 1000 астронавтів з LEGO піднімалися до межі з космосом на мініатюрному космічному кораблі, схожому на Space Shuttle, виготовленому за допомогою 3D-друку. Подорож була забезпечена аеростатом, який лопнув після підняття іграшкових астронавтів на висоту 35 км над поверхнею Землі. М’яке приземлення іграшкового космічного корабля на поверхню забезпечили парашути.

Мініатюрний Space Shuttle з 3D-надрукованого вуглецевого композитного матеріалу був створений командою космічних архітекторів та інженерів зі Словаччини та Чехії

Відбулося три окремих космічних польоти, під час кожного з яких піднімалося близько 330 іграшкових астронавтів. А команда Kreativ Gang, маркетингового агентства, яке проводило кампанію з використання LEGO, мала завдання спостерігати, щоб жоден з астронавтів не випав з відкритого шаттла.

Kreativ Gang
Член команди Kreativ Gang із надрукованим на 3D-принтері «космічним човником». Фото: Kreativ Gang/LEGO

«Ми хотіли, щоб фігурки LEGO були видимі високо в небі, а не зберігалися всередині «космічного човника». Але зробити так, щоб вони залишалися приєднаними до Space Shuttle після лопання повітряної кулі — це був величезний виклик. Адже під час стадії вільного падіння до відкриття парашута вони піддавалися швидкості до 300 км/с», — розповідає Домінік Матусінський, керівник Kreativ Gang.

LEGO
Іграшковий Space Shuttle з фігурками астронавтів, який піднімає у небо аеростат. Фото: Kreativ Gang/LEGO

У пості в Instagram команда Kreativ Gang пояснює, що фігурки LEGO вилетіли з аеропорту Мале Бєличе у Словаччині 20 травня на шаттлі, зробленому з 3D-надрукованого вуглецевого композитного матеріалу та нержавіючої сталі.

LEGO
Аеростат, що вибухає на висоті 35 км над поверхнею Землі. Фото: Kreativ Gang /LEGO

«Це космічне досягнення було зняте двома камерами впродовж усього польоту. Одна камера відстежувала простір з мініекіпажем з кабіни, а інша — показувала панорамний кадр всієї платформи. На фото і відео ви можете побачити дивовижні кадри Землі, а також фігурки, які повністю насолоджуються своїм польотом у космос», — прокоментувала команда завершення визначного польоту.

Цей трюк був рекламною кампанією для LEGO. Кожен, хто купує конструктор та реєструє його, може виграти іграшкових астронавтів, які дійсно побували у стратосфері.

Раніше ми повідомляли про те, як марсіанський планер, прив’язаний до повітряної кулі, вперше здійснив політ.

За матеріалами epickalegovyhra.sk.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine