Google відзначив світлини з James Webb святковим «дудлом»

Не тільки астрономи у захваті від нових зображень космічного телескопа нового покоління James Webb. У вівторок NASA, Європейське космічне агентство та Канадське космічне агентство оприлюднили галерею перших приголомшливих фотографій, які відкрили нам Всесвіт з небаченою якістю. Google відсвяткував видатне досягнення спеціальним «дудлом» (Doodle) на головній сторінці пошукової системи.

Google Doodle James Webb
Google Doodle на честь телескопа James Webb

Google використовує «дудли» — часто у вигляді невеликих анімацій, відео чи ігор — для святкування чи вшанування різноманітних подій, людей і місць. Doodle на честь James Webb виконаний у вигляді мультиплікаційної анімації телескопа, який витягує камеру та робить видатні знімки галактик, світил і туманностей.

Команда Doodle опублікувала анімацію в Twitter, написавши: «Чи одні ми у Всесвіті? Як ми сюди потрапили? Перші зображення з космічного телескопа James Webb допомагають нам побачити Всесвіт і відповісти на вищезгадані запитання».

James Webb має за мету вивчити найдавніші галактики, спостерігати за далекими екзопланетами та зазирнути вглиб історії Всесвіту.

Нагадаємо, що раніше James Webb зазнімкував Юпітер.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтесь: https://t.me/ustmagazine