Базз Олдрін на честь 54-ї річниці запуску Apollo 11 спантеличив інтернет-спільноту

Легенда NASA, колишній астронавт Базз Олдрін, поділився світлиною, на якій він ситно снідає. Цей вишуканий на вигляд сніданок був присвячений 54-й річниці запуску Apollo 11 — історичній висадці на Місяць, під час якої Олдрін і його колега-астронавт Ніл Армстронг зробили «один маленький крок для людини, один гігантський стрибок для всього людства».

Базз Олдрін
93-річний ветеран космосу Базз Олдрін поділився цією світлиною на честь 54-ї річниці запуску Apollo 11. Зверніть увагу на кількість годинників. Фото: Reddit

Але що справді привернуло увагу інтернет-спільноти — окрім маніакального погляду Олдріна у камеру — так це той факт, що 93-річний ветеран космосу носить не один, а цілих три наручних годинники. Серйозно, порахуйте самі.

Олдрін носив три годинники протягом багатьох років. Згідно зі статтею 2009 року, він має два годинники Omega на одному зап’ясті, а третій — на іншому. Річ у тім, що він є амбасадором цього відомого бренду.

«Розумієте, вам потрібна непарна кількість годинників на випадок розбіжностей, щоб ви могли розібратися, який із них чий. Саме тому на Місяць ми відправляли екіпажі з трьох астронавтів, оскільки пара викликає розбіжність 50/50», — пояснює Олдрін. З такою логікою не посперечаєшся.

За даними інтернет-детективів, на фото, яке він опублікував у неділю, Олдрін носить пам’ятний годинник Moon і ще один годинник Omega Speedmaster X-33 Marstimer на лівому зап’ясті.

Придивившись уважніше, можна побачити, що принаймні два годинники на лівій руці показують час з точністю до хвилини, одразу після 9-ї ранку. Однак, чи збігається це з часом, коли було зроблене фото, залишається незрозумілим.

Схоже, що Базз Олдрін просто не може визначитися, який годинник йому подобається більше, тому носить усі три водночас.

Раніше ми повідомляли про те, як культові світлини Армстронга та Олдріна з Apollo 11 пішли з молотка.

За матеріалами watchuseek.com.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine