Політ Starship показали з роздільною здатністю 4K (відео)

Канал Skyshow.TV опублікував на Youtube відео з роздільною здатністю 4K, зроблене трекінговою камерою. Воно демонструє другий політ Starship з безліччю раніше невідомих подробиць.

Другий політ Starship відбувся 18 листопада 2023 року. На відміну від першого випробування, цього разу гігантська ракета злетіла без будь-яких проблем. Опубліковане відео наочно демонструє злагоджену роботу 33 метанових двигунів Raptor, встановлених на першому ступені прискорювача Super Heavy.

Starship продовжив набирати висоту і після досягнення потрібної позначки, Super Heavy відокремився від корабля, після чого спробував розпочати маневр повернення. Але незабаром після цього прискорювач вельми ефектно вибухнув. Пізніше з’ясувалося, що це сталося через вибух двигуна, причиною якого стало засмічення фільтра в системі подачі рідкого кисню.

Що ж стосується самого Starship, то він продовжив політ. Але коли корабель був уже близький до виходу на потрібну траєкторію, він був підірваний системою переривання польоту. Це сталося через витік рідкого кисню, який призвів до пожежі.

Нагадаємо, що недавно в SpaceX розповіли про плани щодо четвертого випробування Starship. Воно може відбутися вже в травні.

Тільки найцікавіші новини та факти в нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine