Через місяць після своєї першої пілотованої місії система New Shepard знову вирушила в політ до межі атмосфери. Щоправда, цього разу на борту суборбітального корабля компанії Blue Origin не було екіпажу. Замість людей він ніс 18 корисних навантажень, більшість із яких належала NASA.
Запуск New Shepard. Джерело: Blue Origin
Загалом аерокосмічна адміністрація надала 11 вантажів. Майже всі вони пов’язані з програмою Artemis і є демонстраторами чи прототипами пристроїв, які NASA має намір задіяти під час місячних місій. Зокрема, New Shepard ніс навігаційний лідар і комп’ютер, здатні з максимально можливою точністю визначати швидкість і положення космічного корабля під час спуску, прилад для точного вимірювання залишків палива в умовах невагомості та низької гравітації, пристрій для збору рідин, а також низку різних сенсорів.
Політ пройшов у штатному режимі. Двигун BE-3 розігнав ракету до максимальної швидкості 3586 км/год. Після відділення капсула з вантажем досягла висоти 105 км, подолавши лінію Кармана, прийняту за умовну межу між земною атмосферою та космічним простором. Потім ракетний ступінь здійснив успішну м’яку посадку за допомогою двигуна. Капсула приземлилася на парашутах. Загалом місія тривала 10 хвилин 38 секунд.
Цей політ став уже 17-м для системи New Shepard і 8-м — для даного ступеня. Варто зазначити, що для своєї першої пілотованої місії компанія Blue Origin використала іншу капсулу та ракетний ступінь, які мають менший наліт.