Ви можете купити годинник з місячним пилом

Компанія Col&MacArthur створила лінію годинників, присвячених минулим і майбутнім місячним місіям. Деякі моделі вирізняються тим, що всередині них є трохи місячного пилу, який можна розглядати.

Годинник з місячним пилом
Годинник з місячним пилом. Джерело: www.space.com

Годинник з місячним пилом

4 жовтня компанія Col&MacArthur представила свою нову колекцію годинників, яка отримала назву LUNAR1,622. Вона присвячена минулим місіям кораблів Appolo та майбутнім польотам на Місяць, які здійснюватимуться у межах програми Artemis.

Покупцям уже доступні три моделі, ціна яких складає 399, 599 та 999 доларів. Дві останні версії цікаві тим, що всередині їхнього корпусу, там, де має бути цифра 3, є невеликий сектор, заповнений красивою речовиною сірого кольору. Це пил від місячного метеорита, знайденого у Західній Африці 2017 року.

Відрізняються версії за 599 та 999 доларів механізмом та матеріалом корпусу. У дешевшій версії використовується начиння від японського бренду Miyota і сталевий корпус, у дорожчій — швейцарський Sellita та титанова оболонка.

Місячний пил сертифікований як справжній британською компанією MSG Meteorites, яка має ліцензію Міжнародної асоціації колекціонерів метеоритів (IMCA).

Дизайн годинника

Однак не треба вважати, що найдешевша версія, у якій немає матеріалу з Місяця, насправді немає жодної прив’язки до нашого супутника, крім назви. Всі три моделі зроблені у єдиному дизайні, який нагадує про політ людини на Місяць.

На тому місці, де у дорожчих версіях міститься місячний пил, у дешевшій розташоване зображення відбитка черевика члена екіпажу корабля Apollo. Циферблат на всіх моделях відображає 3D-візуалізацію Місяця з усіма морями та кратерами.

Навколо циферблату зображена дата посадки Apollo 11, ініціали Ніла Армстронга та його слова: «Один маленький крок для людини, один гігантський стрибок для людства».

За матеріалами www.space.com.

Тільки найцікавіші новини та факти в нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine

Довжиною в 140 Чумацьких Шляхів: знайдено найбільший джет чорної діри
Новий метод дозволив знайти сотні залишків наднових
Нова космічна програма Індії: повернення місячного ґрунту, місія до Венери та багаторазова ракета
Перлина в космічному океані: місія JUICE зазнімкувала Землю з відстані в п’ять мільйонів кілометрів
Розсекречені результати радіаційного опромінення всередині капсули Orion
Космічний танок: зіткнення галактик Arp 107 очима James Webb
У ранньому Всесвіті знайшли більше чорних дір, ніж очікували
Вчені знайшли припливно-пульсуючу зорю
Загадкове червоне світіння на Землі потрапило на космічний таймлапс
Автобус для наступника Hubble: NASA підготувала «транспорт» для нового космічного телескопа