NASA «запалила» різдвяний камін ревучими двигунами ракети SLS

Якщо затишок поруч із вогнищем, що потріскує, асоціюється у вас з різдвяними святами, але каміна вдома немає, завжди можна створити атмосферу завдяки відео на YouTube, який можна вивести на екран вашого Smart TV. Але NASA пішла навіть далі та пропонує глядачам віртуальний камін із ревінням ракетних двигунів.

Космічна агенція створила восьмигодинне відео у форматі 4K, яке перетворює камінну класику на космічний святковий шедевр. Замість вогню тут ревуть чотири двигуни RS-25 ракети SLS, а в описі відео NASA запевняє: «Це затишне сяйво й розслаблююче ревіння точно вразять ваших гостей!» Хоча, звісно, бажано, щоб це враження залишилося лише віртуальним.

NASA жартує: «Наш ракетний камін має тепло чотирьох двигунів RS-25 і двох твердопаливних прискорювачів — достатньо, щоб доставити вас на Місяць… або пережити свята з родичами». Для повної атмосфери агенція радить глядачам загорнутися у плед та взяти горнятко гарячого какао із зефіром, щоб надати максимальної правдоподібності.

Космос для кожного

Магазин від Universe Space Tech

Журнал №6 2021 (187)

До товару

Ця ракетна «зимівля» не лише для розваги. Вона додатково нагадує про епічний дебют ракети SLS у місії Artemis I 2022 року, коли космічний корабель Orion здійснив історичну подорож до Місяця та повернувся на Землю повністю в автоматичному режимі. SLS забезпечує колосальну силу тяги майже у 4000 кг — достатньо, щоб підняти важкий вантаж і розпочати нову сторінку в дослідженні космосу.

Для шанувальників космосу NASA доповнила відео деталями: поруч із «каміном» — світлина капсули Orion у польоті та логотип місії Artemis. Це додасть інтер’єру ще більше космічного шарму. Отже, якщо шукаєте нестандартний спосіб додати святкового настрою, ракетний камін — саме те, що треба!

Раніше ми розповідали ТОП-5 цікавих фактів про ракету NASA SLS.

За матеріалами Digital Trends

Новини інших медіа
Механік-самоучка з Полтави розрахував політ Apollo 11 на Місяць? Розслідування. ВІДЕО
NASA відмовляється повірити у відкриття позаземного життя на планеті K2-18b
Астрономи знайшли «дволикі» білі карлики
K2-18b: найкращий кандидат на позаземне життя?
Всесвіт у долонях: Chandra створила 3D-моделі зір та наднових для друку
На світлину Google Earth випадково потрапив пролітаючий супутник Starlink від SpaceX
Антикітерський механізм для передбачення астрономічних явищ міг бути бракованим
Космічний радіодетектор може знайти темну матерію протягом 15 років
Жіночий екіпаж астронавток Blue Origin викликав несамовиту бурю ненависті
Невидимий ворог скарбів науки: хто викрадає вуглецеві секрети астероїдів