NASA показала новий загін астронавтів

NASA оголосила про завершення прийому до нової, 23-ї за рахунком, групи астронавтів. Набір розпочався у березні 2020 року. Загалом NASA отримала 12 тисяч заявок. У результаті обрали десять кандидатів в астронавти.

Учасники нового набору в астронавти NASA. Джерело: NASA

До нової групи увійшло шість чоловіків та чотири жінки. Вісім з них є колишніми військовими (більшість льотчиків), чотири мають докторський ступінь. Наймолодшому з кандидатів 32 роки, найстаршому — 45. Середній вік набору становить 37 років.

З січня 2022 року кандидати в астронавти розпочнуть дворічну підготовку. Вона включатиме ознайомлення з принципами роботи та обслуговування систем МКС, тренування з  виходів у відкритий космос, польоти на навчальних літаках Т-38 та вивчення російської мови. Після завершення навчання та випуску учасники групи позбудуться префікса «кандидат» і отримають срібні значки у вигляді зірки з трьома променями, що перетинає еліпс. Після завершення свого першого космічного польоту астронавти матимуть право на золотий значок.

Загалом за весь час своєї діяльності NASA підготувала понад 360 астронавтів. 44 із них сьогодні входять до діючого загону. За традицією, кожен новий набір отримує прізвисько. Так, найперша група увійшла в історію як «Сімка Меркурія», четверта була названа «Вченими», сімнадцята — «Пінгвінами». Останній на сьогодні 22-й випуск отримав назву «Черепахи».

За матеріалами https://www.nasa.gov