NASA завершила підготовку нової групи астронавтів

Космічні технології

10 січня у Космічному центрі ім. Джонсона відбулася урочиста церемонія, присвячена завершенню підготовки 22-го набору астронавтів. До складу «випуску» увійшло тринадцять осіб — сім чоловіків та шість жінок. Одинадцять із них є співробітниками NASA, двоє — Канадської космічної агенції (CSA).

Одразу після зарахування до корпусу астронавтів претенденти на космічний політ офіційно обіймають посаду «кандидат в астронавти». Після успішного проходження дворічної підготовки вони позбавляються приставки «кандидат». Крім того, їм видаються срібні значки у вигляді зірки з трьома променями, що перетинають еліпс. Після завершення космічного польоту астронавт отримує право носити золотий значок.

За традицією, кожен набір астронавтів отримує власне прізвисько. Так, перша група увійшла в історію як «Сімка Меркурія», четверта була прозвана «Вченими», сімнадцята – «Пінгвінами». Щодо нинішнього набору, то його назвали «Черепахами» (Turtles).

З початку нинішнього століття NASA проводить набори нових астронавтів у середньому один раз на 4-5 років. З урахуванням недавнього випуску зараз у штаті агентства зазначено 48 астронавтів.

За матеріалами https://www.nasa.gov