Hilton забезпечить космічний готель Starlab люксовими номерами

Наразі відвідування Міжнародної космічної станції туристами — це дуже дороге задоволення, яке також неможливо назвати комфортним та зручним. Туристи ділять простір зі звичайними астронавтами у дуже спартанських умовах. Тому компанія Hilton, відома своїми елітними готелями, сподівається покращити комфорт майбутніх космічних мандрівників, щоб їхнє перебування на комерційній космічній станції Starlab було максимально приємним на насиченим враженнями.

Зображення майбутньої космічної станції Starlab.
Зображення майбутньої космічної станції Starlab. Авторство світлини: Nanoracks

Starlab є спільним проєктом космічної компанії Nanoracks, її основного акціонера Voyager Space і Lockheed Martin. Компанія Hilton офіційно підписала проєкт на побудову житла для екіпажу та номерів-люкс, щоб зробити тривале перебування на орбіті більш комфортним. Але Hilton і Voyager Space не поділились подробицями, як саме будуть обладнані люксові номери. Що входитиме у додатковий люкс-пакет: чи буде в ньому вибір подушок або безкоштовний сніданок? Поки ми можемо лише фантазувати.

Але дещо стало відомо. Заможні відвідувачі орбіти зможуть отримувати свіжоспечені частування. Компанія Doubletree by Hilton раніше виступила спонсором успішного експерименту з виготовлення печива на МКС. На запитання, чим пахне космос, гості Starlab зможуть відповісти: «Шоколадним печивом».

Відкриття дверей для перших туристів

Очікується, що Starlab прийматиме космічних туристів, а також одночасно проводитиме серйозну наукову роботу в ультрасучасній лабораторії на низькій навколоземній орбіті. Саме ця комерційна станція буде використовуватись астронавтами після того, як NASA припинить експлуатацію МКС. Starlab може запрацювати до 2027 року, тоді як Міжнародна космічна станція буде затоплена у 2031 році.

Раніше ми повідомляли про те, як NASA почала приймати заявки на нові приватні місії до МКС.

За матеріалами CNET

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine