SpaceX показала дивовижний момент повернення Falcon 9 із космосу: відео 

Ще один день, і ще один успішний пуск і посадка «робочої конячки» Falcon 9 від SpaceX. 8 жовтня багаторазова ракета запустила місію Intelsat G-33/G-34. Злетом зі станції космічних сил, на мисі Канаверал у Флориді, відзначився 14-й пуск та посадка цього конкретного ракетоносія.  

Старт SpaceX Falcon 9
Старт Falcon 9 від SpaceX. 

SpaceX пізніше поділилась видовищними кадрами із прискореним монтажем, на яких видно автоматичне повернення першого ступеня Falcon 9 із космосу прямісінько на плавучу платформу, яка розташована в 600 км від узбережжя США в Атлантичному океані. 

На кадрах видно, як ракетоносій повертається на заході сонця, а світло атмосфери відбивається від шлейфу ракети, створюючи чарівний ефект «медузи» у небі, який простягнувся на тисячі кілометрів. Через дев’ять хвилин після пуску екран стає помаранчево-червоним, і ракетоносій опускається в поле зору з ідеально точною та безпечною посадкою на платформу. 

Важливо зазначити, що під «багаторазовою ракетою» мається на увазі лише перший ступінь Falcon 9. Другий ступінь, який використовується для розгону, для підйому орбіти супутників або космічних кораблів, завжди згоряє після використання у верхніх шарах атмосфери Землі.  Драматичні кадри цього процесу виклав у Twitter Ілон Маск.   

Раніше ми повідомляли про те, як SpaceX опублікувала дивовижне відео польоту Falcon 9 над хмарами

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі! 

Приєднуйтесь:https://t.me/ustmagazine