SpaceX поділилась блискучими знімками Starship на базі Starbase

SpaceX активно працює над Starship, космічним кораблем нового покоління, який має намір відправити людей на Місяць, а потім на Марс. Але Starship ще навіть не підкорив земну орбіту. На знак того, що ключове випробування орбітального польоту вже може відбутися найближчим часом, компанія SpaceX поділилася в Twitter кількома фотографіями Starship на стартовому майданчику.

SpaceX Starship
SpaceX Starship

Цього тижня SpaceX опублікувала в Twitter серію фотографій, на яких видно блискучий сріблястий космічний корабель Starship 24, встановлений на ракетному прискорювачі Super Heavy Booster 7 на космічній базі Starbase у Техасі. Компанія Ілона Маска нумерує свої прототипи космічних кораблів та прискорювачі, тому 24 і 7 є останньою комбінацією.

Компанія провела серію випробувальних польотів попередніх прототипів, але велика мета полягає в тому, щоб вивести Starship на орбіту за допомогою Super Heavy Booster. Недавно вже відбувся тестовий запуск 33 двигунів Raptor прискорювача.

Ілон Маск має тенденцію говорити про оптимістичні терміни. Минулого місяця Маск заявив, що Starship дуже ймовірно може відправитися в космос вже у жовтні. Але Starship ще має пройти передстартові випробування та отримати остаточний дозвіл від Федерального управління цивільної авіації на свій демонстраційний політ.

Пробний політ ще навіть не відбувся, а на Starship уже покладають плани на дуже насичене майбутнє. NASA вибрала SpaceX для доставлення астронавтів за програмою Artemis на поверхню Місяця. Підприємець-мільярдер Юсаку Маедзава має намір взяти участь у подорожі Starship навколо Місяця у 2023 році. Піонер космічного туризму Денніс Тіто також підписався на подорож навколо супутника Землі.

Але поки SpaceX не запалить цю «свічку», шанувальникам космосу доведеться задовольнятися красивими фотографіями найамбітнішого космічного корабля.

Раніше ми повідомляли про те, як запуск двигунів Starship викликав пожежу на майданчику SpaceX Starbase.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine