Саманта Кристофоретті зробила прощальний знімок на МКС

5 жовтня екіпаж Crew-5 змінить піврічну варту команди Crew-4, котра перебуває на МКС з квітня 2022 року. Незабаром після прибуття нової зміни Саманта Крістофоретті та троє її колег покинуть орбітальний пост і повернуться на Землю на космічному кораблі Dragon. Сповнена рішучості насолодитися завидним краєвидом перед поверненням на поверхню, італійська астронавтка поділилась захопливим нічним пейзажем, зробленим зі станції приблизно за 400 км над поверхнею Землі.

Приголомшливі кадри показують нічні міста над Великою Британією, Францією, решти Європи й завершуються Індійським океаном. Яскраві плями позначають великі міські агломерації — Лондон, Париж, Рим і Неаполь, тоді як спалахи світла праворуч від зображення — це шторми, що відбуваються далеко внизу.

Саманта Крістофоретті, завзята та активна користувачка соціальних мереж, увесь час робила корисну справу, ділячись цікавою інформацією про життя на Міжнародній космічній станції зі своїми півмільйонами підписників у TikTok і мільйоном шанувальників у Twitter. Її публікації привертали увагу користувачів своїм оригінальним підходом до популяризації космосу серед пересічних громадян. Її дописи за останні шість місяців включали поради для тих, хто хоче стати астронавтом, дослідження таємничого яскравого світла на Землі, зображення місячного затемнення з космосу, а також пізнавальну інформацію про реанімацію астронавтів.

Більшість часу на борту МКС астронавти проводять за роботою над науковими експериментами в умовах мікрогравітації, проте мають нагоду відпочити та повеселитися, про що свідчить цікаве відтворення Крістофоретті моменту з хітового голлівудського фільму «Гравітація».

На цьому тижні космічна варта Саманти завершується. Ми з нетерпінням чекатимемо її повернення на МКС, коли астронавтка знову порадує нас цікавими публікаціями з космосу.

Раніше Саманта Крістофоретті розповіла, чим пахне МКС.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine