Розвідка США готова розсекретити всю правду про НЛО

Палата представників проведе публічні слухання з НЛО і проллє світло на найбільшу таємницю про ці загадкові об’єкти. Феномен НЛО захоплює суспільну уяву вже ціле століття, але інтерес до «літаючих тарілок» був посилений після знаменитого Розуельського інциденту. Підкомітет із боротьби з тероризмом та контррозвідкою Палати представників США намагатиметься пролити деяке світло на НЛО на відкритих слуханнях у вівторок, 17 травня. Свідчитимуть також представники Пентагону та розвідки США.

під час відкритих слухань з'явиться нова інформація про НЛО
Преса та громадськість сподіваються, що під час відкритих слухань з’явиться нова інформація. Фото: The Sun

«Американський народ очікує і заслуговує на те, щоб його лідери в уряді та розвідці серйозно оцінили та відреагували на будь-які потенційні ризики для національної безпеки. Особливо на ті, що ми не до кінця розуміємо», — заявив конгресмен Андре Карсон.

НЛО - одна із найбільших загадок нашого часу
НЛО — одна з найбільших загадок нашого часу

Найбільша загадка нашого часу

Представник Адам Шифф, голова комітету Палати представників із розвідки, заявив, що публічні слухання дадуть громадськості можливість почути думку експертів щодо однієї з найбільших загадок нашого часу, а також розірвуть порочне коло надмірної таємності та спекуляцій правдою та прозорістю. Слухання транслюватиметься на офіційному каналі House Intelligence на YouTube.

У документі йдеться, що зі 144 спостережень НЛО в період з 2004 по 2021 рік офіційні особи змогли з високим ступенем вірогідності ідентифікувати лише один зареєстрований випадок. Інші досі залишаються незрозумілими.

Багато запитань та мало відповідей

Непізнані літаючі об’єкти є науково-фантастичним припущенням, що інопланетяни давно відвідують Землю. Вони породили цілий пласт конспірологічних теорій, псевдонауку уфологію і навіть стали культурним феноменом. З появою глобального інтернету розмах теми навколо НЛО досяг свого апогею, і США вже не могли чинити опір громадському тиску, що потребує правди. Народне обурення навіть спричинило спробу штурму «Зони 51» 27 червня 2019 року. Тому 2020 року Пентагон офіційно опублікував три відеоролики ВМС США, які роками підживлювали теорії про НЛО. Відео демонструє, як пілоти відстежують якийсь невідомий об’єкт у небі.

В Американському військовому відомстві все ж таки визнали НЛО реальним у тому сенсі, що це літаючі об’єкти, але пояснити їхню природу не змогли. Водночас вони не прирівнюють НЛО до інопланетян. Тому глядачі повинні стримати будь-які очікування про «позаземну сенсацію» під час слухань. Все буде більш прозаїчним та приземленим і з сухими фактами. Пентагон лише зізнався, що є багато запитань і дуже мало відповідей.

Нагадаємо, що раніше астрофізики не виявили на Землі ознак «планетарного розуму».

За матеріалами CNET

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine