Непізнаний літаючий об’єкт над Швейцарією не має пояснення

Фотограф зі швейцарського Цюриха помітив у небі невідомий об’єкт, котрий з’явився під час повернення з орбіти на Землю чотирьох астронавтів SpaceX у складі екіпажу Crew-2. Знімок НЛО був отриманий 8 листопада й опублікований у Twitter за авторством користувача Eavix1Eavix.

«Я направив камеру в небо та зробив кілька знімків того, що нагадувало якийсь об’єкт у формі пончика, що складається з кількох яскраво-синіх концентричних кілець», прокоментував очевидець.

НЛО
НЛО у формі пончика над Швейцарією має лише два пояснення: верхній ступінь ракети або викривлене зображення зорі. Але це лише здогадки. Фото: Twitter

Фотограф підозрював, що помітив капсулу SpaceX Endeavour, яка мала повернутися на Землю тієї ночі з чотирма астронавтами, які щойно завершили 200-денне перебування на Міжнародній космічній станції. Але капсула Endeavour спустилася о 23:30 за київським часом тієї ночі. Фактично вона приземлилася на іншому боці Землі у Мексиканській затоці за понад 8 тисяч кілометрів від Цюриха. Майже неможливо, щоб у Швейцарії могли побачити повернення космічного корабля.

«Будь-які прольоти Crew Dragon Endeavour над Швейцарією перед посадкою тієї ночі були б повністю в тіні Землі. Тобто вона не була б освітлена Сонцем і, отже, була б невидимою. Саме повернення відбувалося над Мексикою та Мексиканською затокою, тому його не було б видно зі Швейцарії», відповідає астроном Лейденського університету в Нідерландах Марко Лангбрук на запит Live Science.

Отже, якщо НЛО не був космічним апаратом SpaceX, тоді що це було? За словами Лангбрука, невідомий літаючий об’єкт над Швейцарією, можливо, взагалі не летів. Це могло бути спотворене зображення далекої зорі. Проте на інших знімках, зроблених фотографом тієї ночі, помітний зигзагоподібний світловий слід позаду об’єкта. Ймовірно, він справді рухався.

За словами Джонатана Макдауелла, астрофізика з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики в Массачусетсі, цілком можливо, що НЛО насправді був верхнім ступенем ракети, що використовується для виведення корабля на орбіту. Після виконання розгінного процесу такі ступені зазвичай згоряють в атмосфері.

Зоря чи ракета наразі НЛО над Швейцарією зберігає свої секрети та залишається по-справжньому непізнаним літаючим об’єктом.

Раніше незвичайне фото в Антарктиді викликало серйозну дискусію в інтернеті. Здавалося, що на найхолоднішому континенті розбився невідомий літаючий об’єкт. Однак насправді уфологи прийняли наслідки антарктичного зсуву за НЛО, що розбився.