Уфологи прийняли наслідки антарктичного зсуву за НЛО, що розбився

Кілька тижнів тому на одному популярному каналі YouTube, що спеціалізується на різних конспірологічних теоріях, було опубліковано відео, яке демонструє фотографію з ресурсу Google Earth.

Як стверджує закадровий голос, на ній зображені останки інопланетного корабля, що розбився на субантарктичному острові Південна Джорджія.

Крижаний блок, прийнятий уфологами за “космічний корабель”, що розбився. Джерело: DigitalGlobe/Google

На знімку дійсно помітний засипаний снігом об’єкт, за яким тягнеться довгий слід. Але, на жаль, насправді це не космічний корабель. Все набагато простіше. Так виглядають наслідки сходу лавини з розташованої неподалік гори Пейджет (2935 м – найвища точка на території під британським суверенітетом). Це добре видно, якщо глянути на загальні фотографії місцевості. Що ж до засипаного об’єкта, то він являє собою блок льоду, що скотився з гірського схилу.

Наслідки зсуву, прийнятого уфологами за “космічний корабель”, що розбився. Джерело: DigitalGlobe/Google

Втім, попри все це, ролик про «інопланетний корабель» вже набрав понад два з половиною мільйони переглядів і навіть отримав від YouTube значок «підтверджено». На жаль, багато людей, як і раніше, готові охоче повірити в найфантастичніші історії без будь-яких доказів, чим активно користуються конспірологи та лжевчені усіх мастей.

За матеріалами: https://www.space.com