NASA досліджуватиме НЛО «на повну силу»

NASA підтвердила свою повну відданість дослідженню невідомих літаючих об’єктів (НЛО) під час зустрічі в Управлінні наукових місій (SMD). Зустріч відбулася після нещодавнього оголошення про надання аерокосмічній адміністрації фінансування для дослідження цього загадкового феномену, який поки неможливо пояснити жодними відомими людськими чи природними явищами. Ці спостереження, також відомі як нерозпізнані повітряні явища (UAP), викликали величезний інтерес громадськості, а також занепокоєння щодо повітряної та національної безпеки, спонукаючи NASA сильніше заглибитися в цю тему.

Немає доказів того, що за НЛО стоять інопланетяни
Немає доказів того, що за НЛО стоять інопланетяни. Фото: Unsplash

«Ми тепер працюємо над дослідженням НЛО на повну силу. Для нас це дуже важливо, і ми надаємо цьому пріоритет», — сказав Деніел Еванс, помічник заступника адміністратора SMD з досліджень.

Дослідженням керуватиме президент Фонду Саймонса Девід Спергель. Члени команди були відібрані Управлінням аеронавтичних дослідницьких місій NASA за постійних консультацій з Міністерством оборони США та зацікавленими сторонами Конгресу. Штат включатиме провідних світових учених, фахівців з обробки даних, експертів з аерокосмічної безпеки, буде навіть залучений штучний інтелект. Усі вони плідно працюватимуть і намагатимуться знайти наукове пояснення НЛО.

Агентство визнає, що НЛО є дивними та неприродними
Агентство визнає, що НЛО є дивними та неприродними. Фото: Unsplash

NASA вже заявила про відсутність доказів того, що за НЛО стоять інопланетяни. Але агентство визнає, що ці явища є дивними та неприродними, навіть якщо вони відбуваються прямо тут, на Землі. Наприклад, згідно з внутрішніми документами, які нещодавно були оприлюднені на вимогу Закону про свободу інформації (FOIA), представники NASA обговорювали дивне «надзвичайне прискорення» нерозпізнаних повітряних явищ, та їхні запаморочливі маневри у повітрі, які неможливо повторити жодним сучасним літаком.

Для вивчення загадкових явищ навіть залучатимуть космічний телескоп James Webb та місію Artemis.

Раніше ми повідомляли про те, як військові США зізналися про існування НЛО.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine