NASA серйозно займеться вивченням НЛО

Після нещодавньої гучної доповіді Пентагону про НЛО NASA доручили організувати групу вчених, яка дев’ять місяців вивчатиме непізнані літаючі об’єкти (НЛО). Хоча військове відомство й аерокосмічна адміністрація вважають за краще їх називати невідомими повітряними явищами (НПЯ), або UAP. Дослідження стартує на початку осені.

НЛО - одна із найбільших загадок нашого часу
НЛО одна з найбільших загадок нашого часу

Вчені з NASA ретельно вивчатимуть задокументовані випадки спостереження об’єктів у небі, які не були ідентифіковані як літаки або інші природні явища. Для вивчення проблеми НЛО фахівці застосовуватимуть технології штучного інтелекту та машинного навчання.

Аерокосмічна адміністрація одразу ж прояснила одну річ: «Не існує жодних доказів позаземного походження НЛО чи НПЯ». До вивчення подібних речей треба підходити неупереджено без будь-якої конспірології. Але допускаються несподівані наслідки. Тому заступник адміністратора NASA в Управлінні наукової місії Томас Зурбухен визначив це дослідження як роботу, яка суперечить нинішнім загальноприйнятим науковим уявленням. Зурбухен не виключає, що результати дослідження можуть сильно змінити наше розуміння навколишнього світу.

Зурбухен назвав роботу нової комісії важливою, з високим ризиком та високим рівнем впливу. Групу очолить Девід Спергель, астрофізик із Принстонського університету, якому допомагатиме Деніел Еванс, помічник заступника адміністратора з досліджень у NASA. Всі вони підходитимуть до вивчення феномену виключно з наукового погляду. Команда сподівається, що наявні технології дозволять розкрити таємницю НЛО, або хоча б спробують пояснити її з наукової точки зору.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про ТОП-5 безглуздих космічних міфів.

За матеріалами CNN

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine

Темна енергія слабшає: вчені отримали суперечливі дані про найзагадковішу силу Всесвіту
Пожежа на стартовому майданчику знищила ракету компанії ABL Space
Таємничі темні комети можуть бути джерелом походження води на Землі
Місяць повільно віддаляється від Землі й починає впливати на нас
Juno зробив дивовижне фото Юпітера
Новий квантовий комп’ютер встановив рекорд швидкості дії
Blue Origin демонструє технологію вертикальної посадки ракети New Glenn: відео
Космічне кільце: астрономи зазнімкували гіперсвітну галактику
Викрадення «Луни-2»: як ЦРУ дізналися секрети радянської космічної програми під носом у КДБ
Вчені виявили неподалік від Сонця неймовірно швидкий об’єкт