Пентагон створює офіс для вивчення НЛО

Міністерство оборони США створило підрозділ під назвою AARO, завданням якого буде вивчення невизначених літаючих об’єктів. Цей крок став продовженням низки заходів, здійснених урядом США в цьому напрямку за останні кілька місяців.

США створили урганізацію для вивчення НЛО
Кадр із відеозапису НЛО, знятого американським пілотом-винищувачем. Джерело:

Створена організація для вивчення НЛО

20 липня Міністерство оборони США оголосило про створення спеціального підрозділу, який відстежуватиме НЛО у повітрі та воді. Точніше, усі незрозумілі об’єкти тепер називаються неідентифікованими повітряними феноменами, або ж НПФ.

Нова організація отримала назву All-domain Anomaly Resolution Office, або ж AARO. Вона входить до складу Міністерства оборони та підпорядковується заступнику міністра оборони з питань розвідки та безпеки. Головою цієї організації призначений Шон Кіркпатрік, колишній головний науковець Центру ракетно-космічної розвідки.

Головною задачею AARO є координація зусиль між Міністерством оборони та Федеральним урядом США в питаннях вивчення НЛО. Його завдання визначені як «виявлення, ідентифікація та маркування об’єктів, що виявляють зацікавленість у військових об’єктах або поблизу них, районах військових операцій та навчань, повітряному просторі спеціального призначення та інших зонах».

В окремій заяві зазначається, що саме AARO тепер є координаційним центром для усіх заходів, пов’язаних із НПФ, та має право робити офіційні заяви щодо них від особи міністерства. Іншими словами, саме до цієї організації треба звертатися у разі виявлення НЛО, також вона має захищати американців від інопланетян.

США проявляють інтерес до НПФ

Варто зазначити, що створення AARO є лише останнім кроком серед тих, які уряд США здійснив у галузі вивчення НЛО за останній рік. Американські військові вже визнали існування НПФ. У червні NASA створила комісію для їхнього дослідження. Крім того, в уряді США відбулося кілька нарад, присвячених цим об’єктам.

Цікаво також, що серед НПФ, крім тих, що можна зустріти у космосі та повітрі, виокремлюють також підводні аномалії й такі феномени, що переходять з одного середовища в інше.

Деніел Еванс, помічник заступника адміністратора NASA з досліджень, заявив, що одним із найголовніших завдань є подолання стигматизації, яка існує щодо теми НПФ у різних колах. З одного боку, дослідники мають отримати доступ до більшої кількості секретних документів. З іншого — говорити на цю тему більш відкрито.

За матеріалами www.space.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine