Learnspace зібрав 8,5 млн євро на розроблення космічного програмного забезпечення

Французький стартап Leanspace зміг зібрати кілька мільйонів євро від різних венчурних організацій. Ці гроші підуть на розроблення хмарних сервісів, які можна буде використовувати як програмну платформу для супутників.

Засновники Leanspace
Засновники Leanspace. Джерело: Leanspace

Leanspace отримав фінансування

Стартап Learnspace, що базується у французькому Страсбурзі, провів раунд переговорів про фінансування. За його результатами компанія зібрала 6 млн євро від венчурних організацій Старого світу. Лідерами за об’ємом вкладень стали Karista та 42CAP. Крім того, фінансова установа Bpifrance додала власних коштів, збільшивши загальну суму до 8,5 млн євро.

Leanspace вийшов на європейський космічний ринок 2020 року. Його засновниками є француз, іспанець, канадець та індієць. Своїм клієнтам вони пропонують набір хмарних сервісів, які доступні для вільного використання через API.

У компанії сподіваються, що запропонована система зацікавить операторів супутникових послуг. На її базі зручно розробляти й інтегрувати програмні рішення для супутників та наземної інфраструктури.

Сподобався контент? Підписуйся на нашу спільноту і отримуй більше про космос Друковані журнали, події та спілкування у колі космічних ентузіастів Підписатися на спільноту

Космічні амбіції європейських стартапів

Тривалий час головною країною космічних стартапів залишалися США. Але поступово до них почали приєднуватися спочатку китайці, а потім і європейці. Уряди ЄС активно стимулюють створення компаній у цій галузі, а ESA навіть створила кілька бізнес-інкубаторів.

Leanspace має великі амбіції у тому, аби стати лідером ринку програмного забезпечення для супутників. Головною перевагою свого продукту вони вважають дешевизну та можливість легко масштабувати рішення. Тобто компанія, яка розпочинає свій сервіс усього з кількох космічних апаратів, зможе потім розширитися до кількох сотень, не перебудовуючи повністю систему.

За словами Leanspace, команда вже працює з кількома десятками замовників: від супутникових операторів, що здійснюють спостереження за поверхнею Землі, до тих, хто займається інтернетом речей.

За матеріалами www.satellitetoday.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine

Новини інших медіа
Механік-самоучка з Полтави розрахував політ Apollo 11 на Місяць? Розслідування. ВІДЕО
NASA відмовляється повірити у відкриття позаземного життя на планеті K2-18b
Астрономи знайшли «дволикі» білі карлики
K2-18b: найкращий кандидат на позаземне життя?
Всесвіт у долонях: Chandra створила 3D-моделі зір та наднових для друку
На світлину Google Earth випадково потрапив пролітаючий супутник Starlink від SpaceX
Антикітерський механізм для передбачення астрономічних явищ міг бути бракованим
Космічний радіодетектор може знайти темну матерію протягом 15 років
Жіночий екіпаж астронавток Blue Origin викликав несамовиту бурю ненависті
Невидимий ворог скарбів науки: хто викрадає вуглецеві секрети астероїдів