Космічний мільярдер приїхав у Київ

Мільярдер Річард Бренсон, відомий як засновник космічної туристичної компанії Virgin Galactic, вдруге за рік відвідав Київ. Він став амбасадором ініціативи United24, яка шукає по всьому світу гроші для підтримки України.

Річард Бренсон та Володимир Зеленський
Річард Бренсон та Володимир Зеленський. Джерело: www.president.gov.ua

Річард Бренсон знову в Києві

Річард Бренсон вдруге за час повномасштабного вторгнення приїхав у Київ. Вперше він це зробив влітку 2022 року, коли оглядав аеродром у Гостомелі та обіцяв сприяти відновленню найбільшого у світі літака Ан-225 «Мрія», знищеного російськими окупантами.

Бренсон відомий як людина, яка профінансувала створення першого приватного літака, що здійснив суборбітальний політ. Він є засновником компанії Virgin Galactic, яка пропонує всім охочим здійснити туристичний політ за межу космосу.

Про нинішній візит Бренсона у Київ повідомила безпосередньо Адміністрація Президента України. Адже космічний мільярдер приїхав для того, аби зустрітися з Володимиром Зеленським. Увесь останній рік він потужно підтримував нашу країну своїми заявами. Тепер він зможе робити це і надалі як амбасадор ініціативи United24.

Що таке United24

United24 — це фандрейзингова платформа, міжнародна ініціатива, метою якої є збір по всьому світу коштів на боротьбу проти росії. Її заснували 5 травня 2022 року. За час свого існування вона зібрала 237 млн доларів від донаторів зі 110 країн.

Амбасадорами United24 встигли стати американський актор, виконавець ролі Люка Скайвокера у «Зоряних війнах» Марк Гемілл, та астронавт Скотт Келлі. Крім того, ними є Андрій Шевченко, Барбара Стрейзанд, Кетрін Винник та Беар Гріллз. Тепер до них доєднався і Річард Бренсон.

«Я радий, що ви вирішили стати амбасадором United24. Дуже важливо, що до цієї платформи долучаються нові відомі та впливові особистості. Одне з головних завдань — зберігати увагу світу до війни росії проти України, яка триває вже понад рік. Крім того, є дуже конкретні питання, щодо яких ми можемо працювати разом», — наголосив Володимир Зеленський.

Джерело www.president.gov.ua.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine