Скотт Келлі приїхав у Київ і збирає гроші на автомобілі швидкої допомоги

Американський астронавт Скотт Келлі приїхав у Київ, щоб на власні очі побачити злочинність дій росіян. Він збирає гроші на автомобілі швидкої допомоги для нашої держави.

Американський астронавт Скотт Келлі
Астронавт Скотт Келлі

Скотт Келлі у Києві

Американський астронавт Скотт Келлі, відомий своїми тривалими подорожами у космосі та активною підтримкою України у протистоянні з росією, приїхав у Київ. Вранці 27 листопада він опублікував у своєму твіттері знімок Землі з космосу з позначеним на ньому Києвом, а за деякий час розмістив фотографію з київського залізничного вокзалу.

Скотт Келлі приїхав, аби на власні очі побачити те, що відбувається в Україні внаслідок наземної агресії та ракетних ударів росії. Астронавт відвідав Ірпінь та Бучу, які пережили жахи під час короткочасної російської окупації. Там йому показали виставку світлин, присвячену цим подіям.

Далі він поїхав до дитячої лікарні «Охматдит», де зустрівся з дітьми, які постраждали внаслідок ракетних ударів росіян. Одній маленькій пацієнтці він подарував значок астронавта, з яким провів у космосі цілий рік.

Астронавт на київському вокзалі
Астронавт на київському вокзалі. Джерело: twitter.com/StationCDRKelly

Допомога Україні від астронавта

Скотт Келлі постійно стежить за подіями російсько-української війни та гостро реагує на них. Ще на початку березня на знак протесту проти нападу на нашу країну він відмовився від медалі, врученої країною-агресоркою.

Цього разу Келлі приїхав в Україну не тільки заради цікавості та чисто моральної підтримки. Він сильно переймається усім, що відбувається, і ще навесні створив картину, присвячену нашій державі, перетворив її на криптографічний токен NFT, продав на аукціоні, а гроші спрямував у фонд допомоги постраждалим.

Келлі є офіційним представником фандрейзингової платформи United24. Ще 12 листопада він розповів, що росія щодня знищує по 10 українських автомобілів швидкої допомоги та організував збір коштів на них. При цьому він перший перерахував на ці потреби власні 65 тис. доларів.

За матеріалами https://twitter.com/StationCDRKelly

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine