Жах та ксеноморфи: з’явився трейлер фільму «Чужий: Ромул»

Франшиза «Чужі» (Aliens) є однією з найвідоміших у науковій фантастиці. Тривалий час по цій франшизі не виходило жодних стрічок. Але після поглинання Disney кінокомпанії 20th Century Fox за 71 млрд доларів 2019 рок з’явилася надія на продовження культового кіно. Нещодавно був опублікований трейлер повнометражного фільму режисера Феде Альвареса «Чужий: Ромул» (Alien: Romulus).

Хоча офіційні анонси від Disney і 20th Century Studios ще не були опубліковані, фанати вже створили численні концептуальні трейлери. Один із них, «Ромул», вражає атмосферою та стилем, характерними для «Чужих», розвиваючи їхній кінематографічний тон.

Створений британською компанією Foxstar Media, цей концептуальний тизер трохи не вписується в загальну картину, оскільки використовує старий логотип 20th Century Fox замість новоствореної 20th Century Studios, яку компанія Disney змінила після злиття. Включаючись у короткий наратив, ми отримуємо атмосферні кадри коридорів космічного корабля, страшні попередження, що транслюються екіпажу, та зловісні ознаки примусового відкриття люка перед вогняним падінням на поверхню планети чи супутника, можливо, десь у віддаленій системі Zeta 2 Reticuli.

Alien: Romulus
Ілюстрація ксеноморфа з фантастичного всесвіту «Чужі» (Alien). Фото: Gencraft

Уважні глядачі впізнають старі знайомі кадри, зібрані з різних науково-фантастичних фільмів останнього десятиліття, особливо з недооціненого «Прометея» 2012 року та незв’язного «Чужий: Заповіт» 2017-го. Приємним штрихом тут є фінальна поява жорстокого багаторукого монстра, який перетворюється на страхітливу висоту, щоб охолодити кров будь-якого допитливого дослідника космосу, який вирушає на рутинне полювання на міжзоряних жуків або в розслаблену космічну пригоду.

Хоча сюжет «Чужий: Ромул» все ще тримається у секреті, ми знаємо, що його події відбуватимуться десь у проміжку між «Чужим» (1979) та «Чужими» (1986) і включатимуть нових героїв, які вперше зіткнуться з роєм смертоносних ксеноморфів.

Компанія 20th Century Studios повідомила, що до акторського складу фільму увійшли: Кейлі Спейні («Тихоокеанський рубіж: Повстання»), Ізабела Мерсед («Трансформери: Останній лицар»), Девід Йонссон («Індустрія»), Арчі Рено та Спайк Ферн. Також є приємна новина для фанатів серії — «Чужий: Ромул» має вийти у прокат 16 серпня 2024 року. Тому чекати залишилося не так довго.

Раніше ми повідомляли про те, як астронавт проаналізував сцену космічного польоту у «Форсажі 9».

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine