Оприлюднено трейлер фільму «Міжнародна космічна станція» на честь 25-річчя МКС

Нещодавно вийшов трейлер художнього фільму I.S.S. («Міжнародна космічна станція»). Це сталося того ж тижня, коли МКС відзначала 25 років своєї роботи на навколоземній орбіті.

У той час як NASA та її партнери з інших космічних агенцій найближчими днями висвітлюватимуть досягнення, здійснені завдяки міжнародній співпраці, фільм I.S.S. представляє зовсім інший сценарій, де події на Землі призводять до руйнування продуктивної співпраці всередині орбітальної лабораторії.

Сюжет 95-хвилинного трилера, знятого Габріелою Каупертвейт за сценарієм відомого фільму «Чорний список» сценариста-дебютанта Ніка Шафіра з акторкою Аріаною ДеБоуз («Вестсайдська історія») у головній ролі, починається з того, що США та росія починають обстрілювати один одного ядерними боєголовками. Водночас троє астронавтів NASA та троє російських космонавтів на МКС спостерігають за розгортанням цієї драми з безпечної космічної висоти.

Але все змінюється, коли астронавти й космонавти отримують наказ від своїх урядів взяти під контроль станцію будь-якими методами. Звідси й слоган фільму: «Війна на Землі буде вирішуватися в космосі».

Постер фільму «Міжнародна космічна станція»
Постер фільму «Міжнародна космічна станція»

Сюжетних поворотів у стрічці достатньо, а події всередині МКС ускладнюються романтичними стосунками, що виникають між членами екіпажу, які перебувають по обидві сторони конфлікту.

Критики оцінили фільм доволі прохолодно, виставивши середню оцінку 7.0 з 10. З одного боку, режисерку Каупертвейт хвалять за чудову роботу з нагнітання напруження в клаустрофобному трилері, що надає новий простір для сюжетного оповідання. З іншого боку, I.S.S. нагадує низькобюджетне кіно з категорії «B» та не дотягує до космічних трилерів — таких, як «Гравітація».

Стрічка вийде на екрани кінотеатрів 19 січня 2024 року.

Раніше ми розповідали про 7 найкращих космічних фільмів усіх часів та народів.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine