Супутник помітив у хмарах «послання людству»

Людям подобається дивитися на хмари та помічати в них дивні фігури. Минулої п’ятниці метеорологічний супутник Національного управління океанічних та атмосферних досліджень (NOAA) спостерігав за нижніми шарами атмосфери та помітив гігантську літеру G у хмарному утворенні поблизу узбережжя Чилі. Акаунт NOAA Satellites у Twitter поділився семигодинним уповільненим відео, на якому літера G набуває форми, як її бачить супутник GOES-East.

Супутник NOAA GOES-East помітив гігантську літеру G
Супутник NOAA GOES-East помітив гігантську літеру G у хмарах біля узбережжя Чилі. Фото: NOAA

Потім NOAA збільшило отримане зображення і виявило кругле утворення поруч із буквою G, припускаючи, що хмари сформували слово Go, що з англійської означає «вперед».

Що це означає? Наша планета намагається нам щось сказати? Безумовно, візерунок виявився просто кумедним збігом, але ми можемо дозволити уяві взяти гору. Нам подобається думати, що це якесь послання Землі людству або навіть заклик до дії, якщо дивитися на слово Go. У будь-якому разі, якщо вам потрібен був знак, то вважайте, що навіть Земля вам його вже повідомила.

Супутник GOES-East

GOES-East є важливим супутником для спостереження за погодою, сонячною активністю та кліматичними умовами. Причому це перший апарат у космічній флотилії NOAA, до нього були GOES-18, GOES-17, GOES-16. NOAA заявило, що серія супутників GOES назавжди змінила світ моніторингу навколишнього середовища та зробила величезний внесок у кліматологію.

Нагадаємо, що раніше загадковий вхід до печери на Марсі розбурхав громадськість.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine