ВМФ США має багато відеозаписів НЛО

За запитом сайту, що займається публікацією інформації про НЛО, представники американського ВМФ заявили, що в них є багато записів дивних об’єктів. Але вони їх не покажуть через міркування національної безпеки.

Американський флот визнає існування НЛО
НЛО. Джерело: www.bbc.com

ВМФ США визнає існування НЛО

Офіційний речник Військово-морського флоту США 7 вересня підтвердив, що це відомство має у своєму розпорядженні чимало відеозаписів, які містять невпізнані літальні апарати, чи, як їх називають американські військові, невизначені повітряні явища. І ці записи досі ніде не публікувалися.

Ще 2020 року сайт The Black Vault, відомий своїми розслідуваннями щодо НЛО, вирішив скористатися законом про свободу інформації. Саме це медіа свого часу виклало десятки сторінок військових документів, присвячених невизначеним повітряним явищам та три відео з ними. Сайт надіслав запит до ВМФ, чи мають вони якісь додаткові відео з цього приводу і чи можна їх оприлюднити.

Більш як два роки у ВМФ не відповідали на цей запит, але минулого тижня вирішили його задовольнити. За словами військових, у них чимало відеозаписів НЛО, яких досі не бачила жодна цивільна людина. Але найближчими роками вони публікуватися не будуть.

Активність американських військових

Навіть ті три відеозаписи, які свого часу наробили багато галасу, в ВМФ змогли опублікувати тільки тому, що вони раніше потрапили до ЗМІ. Але це не означає, що самі військові ніяк не реагують на їхню наявність. Навпаки, навесні вони визнали, що НЛО таки існують, що це небезпечно й незрозуміло.

Тоді ж американська розвідка обіцяла розсекретити дані щодо них, а Пентагон створив підрозділ, який координуватиме діяльність у цьому напрямі. На слуханнях у МО США повідомлялося, що з 2004 по 2021 рік пілоти 144 рази спостерігали неідентифіковані повітряні явища. А нещодавно посилено вивчати НЛО почала і NASA.

За матеріалами www.sciencealert.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтесь: https://t.me/ustmagazine