В Україні з’явиться швидкісний супутниковий інтернет від OneWeb

Найбільший мобільний оператор України «Київстар» стане ексклюзивним представником британської компанії OneWeb в Україні, яка пропонуватиме послуги високошвидкісного широкосмугового супутникового інтернету, як альтернативу Starlink. Про партнерство повідомив директор з питань В2В компанії «Київстар» Костянтин Вечір під час заходу Business Wisdom Summit у Києві.

OneWeb
Супутник OneWeb на навколоземній орбіті. Ілюстрація: OneWeb

«Наразі ми проводимо тестування супутникових технологій OneWeb з деякими силовими структурами. Як офіційний представник OneWeb в Україні, ми також будемо надавати ці послуги й бізнесу», — зазначив Костянтин Вечір.

Говорячи про незалежну супутникову мережу OneWeb, Вечір підкреслив, що вона здатна надавати високошвидкісний Інтернет навіть у нестандартних умовах. «Ми отримували запити, особливо від Збройних сил України, через те, що Starlink іноді не задовольняв потреби зв’язку в критичних умовах», — додав він.

У попередніх звітах генерального директора «Укрпошти» висвітлювалися проблеми, з якими зіткнулася компанія під час інтенсивних обстрілів і руйнування інфраструктури в Харкові, де продуктивність Starlink значно знизилася. Особливо в районах, що постраждали від радіоелектронної боротьби.

В лютому агентство Reuters повідомило, що материнська компанія «Київстар» холдинг Veon уклав угоду з OneWeb про інтеграцію своїх супутникових послуг в наявну наземну мережу. Маючи близько 550 низькоорбітальних супутників, OneWeb має намір розширити свій флот за підтримки SpaceX, запустивши додаткові супутники в найближчому майбутньому.

Раніше ми повідомляли про те, як Amazon обіцяє супутниковий інтернет Project Kuiper на швидкості до 1 Гбіт/с.

За матеріалами interfax.com.ua

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine