Усередині Orion приховані секрети — чи зможете знайти їх усі?

Місія Artemis I наразі перебуває на фінішній прямій — космічний корабель Orion успішно пролетів повз Місяць двічі та наразі повертається на Землю. Під час місії аерокосмічна адміністрація іноді транслює відео онлайн із середини капсули, у якій на минулому тижні навіть влаштували вечірку у стилі диско. Але уважно подивіться на фото, зроблене зсередини Orion, — чи можете помітити на ньому приховані секрети?

Загадки, сховані всередині космічного корабля Orion
Загадки, сховані всередині космічного корабля Orion. Фото: NASA

NASA розмістила навколо капсули кілька «пасхальних яєць» (приховані секрети), які може розгадати кожен, якщо уважно придивиться. Не зосереджуйтесь лише на крутому обладнанні, включаючи віртуального помічника Alexa у центрі, загадки розкидані всюди. Космічна агенція не вказує конкретно, скільки та які речі там можна знайти, тому їх доведеться шукати самим. Ми також поки що не маємо повних рішень, лише припущення, які можуть бути більш-менш обґрунтованими, коли йдеться про їхнє фактичне значення.

NASA оголосить список головоломок та їхнє повне розв’язання 10 грудня — за день до того, як Orion приземлиться в Тихому океані. Ви можете знайти зображення капсули у повній роздільній здатності на сторінці NASA у Flickr. Якщо ви не побачили нічого особливого, то нижче ми підготували деякі з розгадок «пасхальних яєць».

Увага, спойлери!

Крапки й тире у центрі зображення — це код Морзе, який слід читати як -.-./…./.-/.-./.-../../. І це перекладається як «Чарлі». Ймовірно, це посилання на Чарлі Брауна, головного персонажа серії коміксів Peanuts. Річ у тім, що іграшка Snoopy на борту Orion є талісманом місії та індикатором мікрогравітації, яка також є одним із персонажів знаменитого коміксу.

Записка з дефісами та літерами — на замітці написано CBAGF, вона має три тире однакового розміру над першими трьома літерами, потім коротку над G і ​​найдовшу над F. Це нотний запис — перші п’ять нот до пісні Fly Me To The Moon, написаної Бартом Говардом для його 58-річного партнера Томаса Фаулера.

Наклейка з червоним птахом — ми вважаємо, що це відсилання до Орла, місячного модуля, який доставив Ніла Армстронга та Базза Олдріна на поверхню Місяця. «Орел приземлився», — цю фразу повідомив Армстронг NASA 20 липня 1969 року.

Цифровий ряд на стіні над Snoopy. У першому рядку є цифри 1, 31, 32, 33, 34, 39. У наступному рядку, що починається під 31, є 41, 45, 46, 47, 49. Можливо, це координати входу Orion в атмосферу Землі або його кінцева точка спуску в Тихому океані.

Інші приховані загадки та їхні розгадки повідомить NASA вже цими вихідними.

Раніше ми показували, як Orion зробив прощальні знімки Місяця від місії Artemis I.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine