Уряд США звинуватили у приховуванні доказів існування інопланетян

У Конгресі США відбулися слухання, присвячені НЛО. На них як свідків заслухали трьох колишніх американських військових, відомих як викривачі правди про інопланетян. Вони розповіли про спостереження невідомих апаратів, секретні технології й навіть тіла інопланетян, які має у своєму розпорядженні Пентагон.

Девід Фрейвор, Райан Гревс та Девід Груш готуються давати свідчення щодо НЛО
Девід Фрейвор, Раян Грейвс та Девід Груш готуються давати свідчення щодо НЛО. Джерело: Image credit: Tom Williams/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

Слухання щодо НЛО

У середу, 26 липня, Підкомітет Конгресу США з національної безпеки на кордоні та іноземних справ провів незвичне засідання. Воно мало назву «Неідентифіковані атмосферні явища: наслідки для національної безпеки, громадської безпеки та прозорості уряду». Іншими словами, воно було присвячене проблемі НЛО.

Головним чином американські парламентарі слухали свідчення трьох колишніх військових: пілотів Раяна Грейвса та Девіда Фрейвора і розвідника та армійського офіцера Девіда Груша. Усі троє відомі як викривачі правди про те, що уряд США неодноразово отримував докази існування НЛО. Про це їх і розпитували представники різних партій.

У вступному слові республіканець Гленн Гротман оголосив, що вони вимагають від Міністерства оборони більшої прозорості, однак при цьому додав, що неідентифіковані атмосферні явища, як їх називає Пентагон, вимагають обережного підходу та опори на факти. Його колега по партії Тім Берчетт був рішучішим та заявив, що військовим треба нагадати, що це вони працюють на парламентарів, а не навпаки.

З ними погодився представник демократичної партії Джаред Московіц. Він заявив, що американський народ має право знати правду, хоча й інтересами національної безпеки не треба нехтувати.

Секретні програми з розробки нових технологій

Допит свідків почали з Девіда Груша. Свідчення колишнього розвідника переважно стосувалися програм розробки провідних технологій, які є секретними навіть для американських конгресменів. У 2019–2021 роках він був членом робочої групи Пентагону щодо НЛО. Під час роботи там він нібито отримував від багатьох військових інформацію про існування програм використання технологій, видобутих на місцях аварій.

На питання Московіца щодо секретних розробок провідних технологій Груш прямо відповів, що вони існують і непідконтрольні Конгресу. А ось щодо конкретних місць падіння він ухилився від відповіді, заявивши, що не може про це розповідати на відкритому засіданні.

Далі у Груша запитали, чи відповідають дійсності заяви Шона Кіркпатріка, керівника Управління Пентагону з розслідування аномалій у всіх сферах (AARO), про те, що американські військові не мають доступу до «нелюдських космічних апаратів». На це колишній розвідник відповів, що це не точна інформація.

А ось щодо того, чи проводив колись уряд США кампанію з дезінформації з метою приховати правду про існування НЛО, Груш чітко відповів «так». Щоправда, подробиці цих операцій повідомляти відмовився.

Після цього його почали розпитувати, чи мав він сам колись доступ до місця аварій НЛО. На це Груш відповів, що не бачив їх, проте особисто спілкувався з особами, які безпосередньо працювали там, підтверджували, що на місці аварій знаходили біологічні об’єкти й ті не були людськими тілами.

Свідчення пілотів

Свідчення Раяна Грейвса переважно стосувалися випадків спостереження НЛО військовими та комерційними пілотами. Той засвідчив, що таких випадків насправді було значно більше, ніж про них повідомляють у пресі. Адже люди, які керують літальними апаратами, є досвідченими спостерігачами.

Проте ця тема є стигматизованою. На пілотів тисне думка їхніх колег та військового керівництва і вони не наважуються розповідати, що насправді бачили. У цьому плані Грейвз великі надії покладає на нещодавно створену в NASA групу з дослідження НЛО. На його думку, саме їм має бути надана максимальна свобода дій.

Щодо свідчень Фрейвора, то вони переважно стосувалися його занепокоєння питанням, наскільки технології НЛО випереджають ті, що є у розпорядженні США. Він заявив, що ці апарати здатні нерухомо висіти у штормову погоду, після чого миттєво набрати швидкість та зникнути з поля зору.

Він зазначив, що якщо це насправді секретна американська розробка, то громадяни США повинні мати над нею контроль через своїх представників у Конгресі. Якщо ж ні, то програми з вивчення технологій, які стоять за НЛО, обов’язково мають бути створені.

Чи небезпечні НЛО?

Окремо парламентарі запитали у свідків, чи можуть бути НЛО насправді гостями не з космосу, а з іншого виміру. Девід Груш відповів, що йому відомі роздуми на цю тему, але вони лишаються суто теоретичними.

Значно більше конгресменів цікавило питання, чи є НЛО небезпечними. Тут всі троє свідків погодилися, що так, і насамперед тим, що мають можливості, яким американські військові не можуть нічого протипоставити. Крім того, НЛО можуть цікавитися американськими ядерними об’єктами, системами ППО та іншими секретними зонами.

Завершилося засідання нагадуванням з боку парламентарів про те, що основною його метою було не з’ясовування того, чи існують насправді інопланетяни, а того, чи приховують щось американські військові.

За матеріалами www.space.com.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine