НЛО не порушують законів фізики

В Управлінні з вирішення ситуації щодо аномальних явищ Пентагону кажуть, що не мають жодних свідчень того, що НЛО, які вони спостерігають, порушують закони фізики. Багато з них мають просте пояснення, про інші просто замало даних для надійної ідентифікації.

НЛО, що виявилося метеорологічним зондом
НЛО, що виявився метеорологічним зондом. Джерело: WXIX/Provided

У Пентагоні спростовують позаземне походження НЛО

У середу, 19 квітня, Шон М. Кіркпатрік, якого минулого року призначили головою новоствореного Управління з вирішення ситуацій щодо аномальних явищ (AARO), давав свідчення перед комітетом Сенату США з питань збройних сил. Його виступ складався з двох частин: публічної та секретної.

Що саме він розповідав у секретній частині своєї доповіді, лишається невідомим. Однак навряд там ішлося про те, що інопланетяни збираються висадитися на Землі. Річ у тім, що головною думкою публічної заяви стало повідомлення, що AARO наразі не знайшло жодних перевірених доказів позаземної діяльності, позаземних технологій або об’єктів, які суперечать відомим законам фізики.

Кіркпатрік заявив, що цей висновок може не задовольнити тих, хто вірить, що в американських військових є докази існування інопланетян. Однак, за його словами, абсолютна більшість НЛО (або, як їх називають, неідентифіковані повітряні явища) має дуже просте пояснення.

Просте пояснення

Кілька місяців тому AARO опублікувало свій звіт, присвячений усім НЛО, які спостерігали американські військові торік. Більшість із них справді пояснювалася простими причинами. Однак частину точно ідентифікувати не вдалося.

Фрагмент відеозапису НЛО
Фрагмент відеозапису НЛО. Джерело: U.S. Dept. of Defense

Кіркпатрік пояснив, що це не означає, що військові бачили щось, що не було схожим на земні об’єкти. Просто даних для цих випадків занадто мало, щоб точно сказати, що це таке. Проте директор AARO підкреслив, що записів, на яких НЛО демонструють хоч якусь аномальну з точки зору земної фізики поведінку, вкрай мало серед усієї маси свідчень.

На додачу Кіркпатрік продемонстрував відео, зняте десь над Близьким Сходом. На ньому видно кулю, що переміщується у потоках повітря, змінюючи напрям руху без усіляких видимих ефектів. Цілком можливо, що це — повітряна куля.

Різноманітні висотні зонди достатньо часто потрапляють у категорію НЛО. Нещодавно американські військові почали активно збивати такі невпізнані об’єкти, та всі вони виявилися китайськими спостерігачами. Цілком можливо, що секретна частина доповіді Кіркпатріка стосувалася саме цієї теми.

За матеріалами www.space.com.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine