Уряд США повідомив про сотні спостережень за феноменом НЛО

Уряд США серйозно зайнявся питанням дослідження феномена НЛО. У новій доповіді про непізнані літальні об’єкти, або, як їх правильніше називають, «неідентифіковані повітряні явища» (НПЯ), звіт проливає світло на можливі відповіді, проте багато загадок залишається нерозкритими. Але одного ви точно не знайдете у звіті: слів «прибулець» або «інопланетянин». 

Кількість спостережень за НЛО в 2022 році збільшилась
Кількість спостережень за НЛО 2022 року збільшилась

НЛО часто асоціюють із науково-фантастичними концепціями про відвідини Землі прибульцями. Але після набуття розголосу феномену, за нього взялись урядовці, які підійшли серйозно до вивчення цього питання. Тепер уряд зобов’язаний подавати Конгресу щорічний звіт про НЛО. У четвер Офіс національної розвідки опублікував для уряду розсекречену версію звіту за 2022 рік.

Кількість спостережень за НЛО зростає

Одним із ключових висновків 2022 року є те, що кількість спостережень за НЛО зростає. Більшість нових повідомлень надійшли від особового складу ВМС і ВПС, включаючи пілотів. З моменту першого публічного звіту 2021 року було нараховано 119 спостережень. За 2022 рік їхня кількість зросла до 247. Але загалом кількість спостережень за НЛО за останні 17 років склала 510.

Офіс національної розвідки повідомив, що спостережуване збільшення кількості звітів про НЛО частково пов’язане з кращим розумінням можливих загроз, які вони можуть становити. Наприклад, у них бачать загрозу для польотів або ж сприймають як літальні апарати-розвідники ймовірного противника.

Кульки та сміття

Відділ дослідження аномалій Міністерства оборони США збирає та аналізує звіти про НЛО. Із 366 нещодавно ідентифікованих повідомлень, 163 виявились «повітряними кулями». 12 об’єктів були пов’язані з птахами або сміттям на кшталт поліетиленових пакетів, що вітер підняв у небо. Ще 26, ймовірно, були безпілотниками. Але 171 випадок звіт позначив як «таємничі».

Розвідка заявила, що НЛО становлять серйозну загрозу безпеці польотів, хоча жодних повідомлень про зіткнення між непізнаними об’єктами та літаками не було. Загалом у звіті мало деталей і, на жаль, у ньому немає спокусливих згадок про відвідувачів з-за меж нашої планети.

Раніше ми повідомляли про те, що астронавт Скотт Келлі був обраний для вивчення таємниці НЛО.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine