Супутник показав, як росіяни тікають до Грузії

Супутник компанії Maxar Technologies показав довжелезні черги машин на прикордонному пункті пропуску між росією та Грузією. Росіяни тікають від масової мобілізації на війну з Україною.

Росіяни на в'їзді в Грузію
Колона росіян на в’їзді у Грузію у вересні. Джерело: Maxar Technologies

Супутник показав черги у Верхньому Ларсі

Компанія Maxar Technologies опублікувала у своєму твіттері супутникові знімки пункту прикордонного пропуску Верхній Ларс у Кавказьких горах. На них видно чергу з десятків і сотень автівок, яка розтягнулася на багато кілометрів.

Черга розташована з північного боку російсько-грузинського кордону, що вказує на те, що це саме мешканці найбільшої країни світу намагаються спішно потрапити на територію невеличкої гірської держави, куди їхні війська вдиралися майже 15 років тому.

Цього разу бажання росіян опинитися в Грузії пов’язане з оголошенням в їхній країні часткової мобілізації на війну в Україні. Схоже, що це рішення настільки не сподобалося громадянам, що вони готові годинами стояти на вузькій гірській дорозі, створюючи картину, яка з супутника скидається на гуманітарну катастрофу.

Росіяни на супутникових знімках Maxar

Супутники Maxar Technologies відслідковують перебіг російсько-української війни від самого початку. За їхніми світлинами можна навіть відстежити те, як її перебіг вплинув на розвиток соціуму найбільшої країни світу та другої за силою армії.

Початок вторгнення росіян в Україну
Колона росіян на в’їзді в Україну в лютому. Джерело: Maxar Technologies

У лютому на знімках було видно довжелезні колони військової техніки, що повільно вповзають на територію України. Потім з’явилися зображення масових поховань мирних жителів у Бучі та Маріуполі. Далі настала черга острова Зміїний, з якого росіяни втекли.

І ось, нарешті, на знімках Maxar Technologies знову колони росіян. Але цього разу вони тікають до Грузії, щоб не потрапити на ті машини, які зараз прямують до України. Можна сподіватися, що супутники покажуть нам продовження цієї захопливої історії.

За матеріалами Тwitter.com/Maxar

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine