SpaceX показала тест двигунів корабля Starship на дивовижному відео

Підготовка до першого польоту Starship активно продовжується. Інженерам необхідно провести численні випробування своїх прискорювачів, перш ніж вони зможуть відправити космічний корабель у космос. На вихідних SpaceX випробувала двигуни Starship, який розміститься на вершині потужної суперважкої ракети Super Heavy, коли вона здійснить свій перший орбітальний політ у найближчі місяці.

Зазвичай відео таких тестів знімаються не в дуже вдалих ракурсах для фахівців. Але SpaceX навіть до такого випробування підійшла по-творчому. Команда розмістила камеру прямо над Starship, щоб у момент увімкнення двигунів на шість секунд отримати дивовижні кадри, які потім можна використовувати в різних рекламних відео. І їм вдалося — виглядає цей процес вкрай видовищно.

Щоб отримати такий ракурс, ймовірно, камеру прикріпили до квадрокоптера, який завис над ракетою. Хоча SpaceX не підтверджує це. Також компанія виклала відео зі звичайного ракурсу, щоб ви могли побачити тест під іншим кутом, як зазвичай його видно з Землі.

Кілька місяців тому керівник SpaceX Ілон Маск також оприлюднив пару не менш приголомшливих кадрів, на яких показано статичне випробування семи з 33 двигунів Raptor Super Heavy. Її тяга складе 7,8 тонни, що майже удвічі більше за потужність мегаракети NASA Space Launch System (SLS), яка здійснила свій перший зліт у листопаді в межах місячної місії Artemis I.

Super Heavy і Starship, які спільно відомі як Starship, будуть використовуватися NASA для доставлення астронавтів і припасів на Місяць, і навіть можуть бути розгорнуті для першої місії екіпажу на Марс, можливо, у 2030-х роках.

Раніше ми повідомляли про те, що випробувальний політ Starship мав відбутися у грудні.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine