ESA опублікувало запис найбільш видовищних моментів місії Artemis I

Європейське космічне агентство (ESA) опублікувало новий відеозапис. Вона демонструє найвидовищніші моменти місії Artemis I.

Місія Artemis I тривала 25,5 днів. Під час неї космічний корабель Orion облетів Місяць, вийшов на постійну орбіту навколо нього, а потім повернувся на Землю. Впродовж польоту бортові камери зробили безліч гарних знімків та записів. Фахівці ESA відібрали найефектніші кадри Orion, створивши хвилинний ролик, який демонструє основні етапи місії.

Опублікований запис ESA починається з пуску надважкої ракети SLS, скидання системи аварійного порятунку корабля та відділення Orion від верхнього ступеня. Далі йдуть кадри, отримані під час обльоту Місяця та перебування на його околицях. Там можна побачити зворотний бік супутника, і навіть його спільні портрети із Землею, зроблені з дистанції понад 400 тисяч кілометрів.

У фінальній частині запису можна побачити кадри після другого прольоту Місяця. Ми спостерігаємо Землю, що поступово наближається, вхід в атмосферу і випуск парашутів, який завершився успішним приводненням капсули корабля в Тихий океан.

Раніше ми розповідали про відео з бортових камер Orion, що дозволяє оцінити розмір Місяця.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine