Space Force: чи буде продовження комедійного серіалу про космос?

Майже два місяці тому на Netflix вийшов другий сезон пародійного серіалу Space Force. У ньому автори з гумором обігрують реалії військових програм США. Але чи буде продовження фільму, поки що невідомо.

Серіал продовжили на третій сезон.
Серіал продовжили на третій сезон. Джерело: www.space.com

Space Force: військово-космічний гумор

Освоєння космосу — справа, до якої варто підходити з максимальною серйозністю. Легковажність може обернутися великими збитками. Але люди цієї сфери зовсім не проти пожартувати, а режисери Netflix — перенести ці жарти на екран.

Так 2020-го з’явився серіал під назвою Space Force (у перекладі — «Космічні війська» або «Космічні сили»). У сюжеті сюжету — історія про те, як у Сполучених Штатах вирішили створити новий рід військ, перед яким поставлено задачу забезпечити перевагу США у космосі. Як водиться, персонал організації складається з диваків, а командує усім цим ексцентричний чотиризірковий генерал.

Гумор у серіалі достатньо специфічний. Це не звичні нам геги та гра слів, а, скоріше, висміювання реальних ситуацій, які у військово-космічній сфері були завжди. Тут і аварії ракет, коли «щось іде не так», і непрості відносини дивакуватих начальників із не менш дивакуватими підлеглими, й абсурдні адміністративні ігри у високих кабінетах.

Чи буде третій сезон?

Другий сезон серіалу, що вийшов на початку лютого цього року, судячи з відгуків, був не гірший за попередній. У ньому уряд США у кращих традиціях адміністративного ідіотизму вирішив ліквідувати «комічні сили», які сам же й породив. Але генерал Марк Р. Найрд настільки зжився з підлеглими, що про припинення їхньої діяльності й чути не хоче.

У зв’язку з виходом другого сезону цілком серйозний космічний портал www.space.com узяв інтерв’ю у режисера серіалу Кена Квапіса. Він розповів, що у новому сезоні сконцентрувався на показі персонажів, і для цього не тільки зберіг старих акторів, але й запросив нових.

Проте Квапіс не сказав, чи матиме серіал продовження. І глядачі, і сам він цього дуже хотіли б. Але остаточну відповідь на це питання можна буде отримати тільки після фінансування проєкту. А гроші на незвичні серіали виділяють так само неохоче, як і на сміливі космічні програми.

Більше ніж жарт

Попри те, що серіал є комедійним, події, які у ньому відбуваються, перегукуються з реальністю у дещо лячний спосіб. Космічне командування США завжди приваблювало до себе велику кількість диваків у формі та без. Ба більше, на цих диваках воно вже не одне десятиліття тримається. Узяти хоча б щорічний жарт із відстежуванням Санта-Клауса.

І політики справді звикли використовувати ці дивацькі війська переважно для піару. Бо кращого застосування просто не знаходили. Але зміни, що сталися ще до початку російсько-української війни, зробили словосполучення «перевага у космосі» центральною ідеєю збереження безпеки вільного світу. І комусь, крім диваків з «космічних військ», цю задачу просто неможливо довірити. Тож серіал також можна розглядати як вдалу піар-компанію. Адже, попри усі фейли, героям у ньому вже два сезони вдається вберегти те, що для них важливо.

За матеріалами www.space.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтесь: https://t.me/ustmagazine