Пили чай та дивились на зорі: Ілон Маск вночі завітав до Річарда Бренсона

Уявіть картину: ви прокидаєтесь о пів на третю ночі, заходите на кухню та, на свій подив, бачите там не просто непроханого гостя, а самого Ілона Маска, який стоїть босий із немовлям на руках. Саме така подія сталася із засновником компаній Virgin Airlines та Virgin Galactic Річардом Бренсоном. Про цей цікавий випадок зі свого життя, який трапився напередодні першого польоту до межі з космосом 11 липня 2021 року, мільярдер розповів у інтерв’ю виданню The Times.

Річард Бренсон
Засновник компаній Virgin Airlines та Virgin Galactic Річард Бренсон. Фото: The Times

«Здається, було близько 2:30 ночі, коли я прокинувся на дві години раніше перед важливим польотом. Почав збиратися, спустився на кухню, аж раптом побачив там босого Ілона Маска, який вирішив мене здивувати. Він був там зі своєю дитиною, яку назвав X Æ A-12. Впустив його охоронець, а щоб не заважати мені спати, Маск просто роззувся», — згадує авіапідприємець.

Маск, як зазначає Бренсон, сумнозвісна нічна сова, та схильний не тільки до амбітних ідей, а й до кумедних авантюр. Хоча, можливо, розваги мільярдерів просто відрізняються від розваг звичайних людей.

«Потім ми заварили чай, сіли на вулиці, дивились на зорі та просто розмовляли», — згадує мільярдер.

Цим вчинком Ілон Маск вирішив підтримати свого друга перед найвизначнішим та найризикованішим днем у його житті. Як відомо, того дня історичний політ на VSS Unity відбувся без проблем.

Раніше ми повідомляли про те, що Річард Бренсон приїхав у Гостомель.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine