Незнайомець осідлав капсулу SpaceX Dragon на воді: відео

Під час буксирування SpaceX Dragon біля узбережжя Порт-Канаверал у Флориді очевидці помітили чоловіка, який катався верхи на капсулі. На кадрах, опублікованих NASASpaceFlight, видно, як нібито співробітник SpaceX у касці та рятувальному жилеті недбало катається на космічному транспортному засобі. 

Варто зазначити, що за останні чотири місяці ані капсула Crew Dragon, ані Cargo Dragon не приземлялись. Тому незрозуміло, що робив космічний корабель у воді з чоловіком нагорі. Одна з теорій полягає в тому, що насправді це один із макетів капсули SpaceX, адже у неї не помічено обгорілих слідів від нагріву теплозахисного екрана під час входу в атмосферу.

У 2017 році SpaceX випробувала повнорозмірну модель свого космічного корабля Crew Dragon у воді, досліджуючи способи швидкого порятунку астронавтів. Але досі незрозуміло, чи це та сама модель, яку видно на нещодавно опублікованих кадрах. У SpaceX поки не прокоментували інцидент.

Корабель SpaceX Dragon неабияк вплинув на космічну програму Сполучених Штатів. Перше та друге покоління Dragon дозволили NASA самостійно запускати астронавтів і запаси в космос протягом останніх 10 років. Наразі SpaceX виконала понад 20 успішних місій із поповнення запасів на МКС за допомогою свого космічного корабля Cargo Dragon, а також вісім польотів у космос з екіпажем на Crew Dragon.

Раніше ми повідомляли про те, що NASA замовить п’ять додаткових Crew Dragon.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine