NASA поділилась дивовижними кадрами Землі з борту Orion

Місія NASA Artemis I успішно стартувала з Космічного центру імені Кеннеді. Місія розпочалася непросто: невдалі запуски та подальші затримки ледь не привели до повного зриву місії через закінчення терміну придатності ракети SLS. Тепер, коли космічний корабель Orion розпочав свою місію до Місяця, NASA опублікувала дивовижні кадри із космосу.

Земля
Земля з борту космічного корабля Orion.

Orion без екіпажу наразі прокладає шлях для глибокого космічного польоту, який згодом перевозитиме астронавтів. План поточної місії полягає в тому, що Orion подорожуватиме навколо Місяця, прямуючи півмільйона кілометрів від Землі, перш ніж повернутись повернеться додому 11 грудня.

Ви можете прочитати повну інформацію про те, як буде проходити місія усі 25 днів. NASA також публікуватиме більше кадрів і зображень у міру просування місії, тож слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.

Якщо з Artemis I все піде добре, 2024 року відбудеться наступна місія Artemis II, у якій візьмуть участь три астронавти для обльоту Місяця, а Artemis III висадить екіпаж біля південного полюса Місяця приблизно у 2025-2026 роках.

Раніше ми повідомляли, що у той час, як до Місяця прямує космічний корабель Orion, крихітний супутник NASA Capstone вже вийшов на його орбіту, щоб служити орієнтиром для наступних етапів місячної програми агентства.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!Приєднуйтесь:https://t.me/ustmagazine