NASA оголошує конкурс короткометражних фільмів CineSpace 2022

Якщо ви є досвідченим кінорежисером або сповненим ентузіазму новачком, NASA запрошує всіх і кожного взяти участь у конкурсі короткометражних фільмів CineSpace 2022. Конкурс, анонсований у неділю на сторінці Міжнародної космічної станції в Twitter, заохочує творчих людей з усього світу до створення короткометражних фільмів, які включають фотографії з архівів аерокосмічної адміністрації. Короткометражки можуть бути будь-якого жанру та на будь-яку тему. Але від одного учасника приймається не більше п’яти різних фільмів. Тривалість — не більше 10 хвилин. При цьому не менше 10% тривалості відео мають демонструватися архівні зображення NASA.

CineSpace 2022
Конкурс CineSpace 2022

«У вас під рукою понад 60 років досліджень космосу — від перших польотів «Аполлона» до останніх знімків марсоходів. Ваша місія — напружити свої творчі м’язи та створити щось справді унікальне», — йдеться у повідомленні NASA.

«Використовуючи зображення NASA, ми шукаємо фільми будь-якого типу та будь-якого формату: традиційні оповідання, експериментальні висловлювання, документальні, комедії, драми, анімаційні фрагменти, ембіент-візуальні ефекти, музичні кліпи, ремікси, навіть наукова фантастика — політ фантазії безмежний. Головне, щоб ваш короткометражний фільм був заснований на новаторській та художній розповіді, викликав емоційний відгук та демонстрував майстерність кіновиробництва, монтажу та/або анімації».

Waking Dream

Переможець 2021 року — Waking Dream — розповідає історію 30-річної жінки, яка проживає вдома зі своєю владною матір’ю та рятується від свого невдалого життя, створюючи власний фантастичний світ, де вважає себе астронавтом. Бельгійські автори Ізіл Бенгі та Лоренс Хейс отримали грошовий приз за свої зусилля. Згодом фільм був показаний на кінофестивалях у США, а також у школах, музеях та бібліотеках і навіть на борту Міжнародної космічної станції.

Фіналісти конкурсу короткометражних фільмів NASA CineSpace будуть оголошені у жовтні 2022 року, а церемонія вручення нагород відбудеться місяцем пізніше на фестивалі кіномистецтва в Х’юстоні. Крім призу за найкращий фільм, додатковий грошовий приз буде присуджений творцю фільму, який найкраще відображає тему різноманітності та інклюзивності, а також ще один — за освітній фільм, який надихатиме молодих людей до пізнання науки та технологій.

Заявки на участь у конкурсі, організованому NASA та Х’юстонським товариством кіномистецтва, приймаються до 15 липня 2022 року.

Нагадаємо, що раніше астронавтка ESA стала першою тіктокеркою у космосі.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine