Двигуни SpaceX Raptor порівняли з армією роботів-убивць

На цьому тижні Ілон Маск опублікував твіт про двигуни Raptor 2 для космічного корабля Starship наступного покоління. У публікації засновник компанії SpaceX виклав світлину з партією готових ракетних двигунів, кожен з яких видає тягу 230 тонн. Усі вони були зібрані разом у штаб-квартирі компанії Starbase у Техасі.

Великий ряд двигунів з металевими корпусами у формі дзвонів, як виявилося, більше нагадував зовнішній вигляд сил вторгнення далеків із багаторічного британського науково-фантастичного серіалу «Доктор Хто». Хіба що їм не вистачає плунжерів та запеклого бажання знищити людство. Цю подібність помітило багато користувачів у Twitter.

«Не намагайтеся нас надурити. Це не ракетні двигуни, це прототипи далеків! Готуємось до масового виробництва!» — прокоментував фотографію Ілона Маска користувач Madgician.

«Хтось ще відчуває цю атмосферу?» — написала у Twitter Кассандра Грем, доклавши ілюстрацію далеків із серіалу.

Заради справедливості варто зазначити, що потужні двигуни Raptor 2 і вигадані далеки досить далекі один від одного. Двигуни Raptors 2 призначені для виведення важкого космічного корабля Starship у космос. Мета проєкту — доставити людину на Місяць і Марс, поступово колонізуючи Сонячну систему. У свою чергу, далеки прагнуть знищити все, що не є далеками.

Нагадаємо, що раніше NASA відкрила «телепорт» до Міжнародної космічної станції.

За матеріалами CNET

Только самые интересные новости и факты в нашем Telegram-канале!

Присоединяйтесь: https://t.me/ustmagazine