NASA дала завдання Northrop Grumman розробити проєкт залізниці на Місяці

Масштабний проєкт NASA Artemis передбачає повернення людей на Місяць до кінця цього десятиліття. Деякі приватні компанії вже дивляться у майбутнє та розробляють свої проєкти, які будуть реалізовані після колонізації Місяця. Northrop Grumman досліджує можливість будівництва залізниці на Місяці.

Northrop Grumman
Залізниця на Місяці. Концепт Northrop Grumman

Агенція провідних оборонних дослідницьких проєктів (DARPA) почала дослідження місячної архітектури у межах проєкту 10-year Lunar Architecture (LunA-10) Capability Study з метою підтримки освоєння супутника Землі. Дослідження LunA-10 спрямоване на створення аналітичної основи для нових можливостей на Місяці й навколо нього. Його цілі охоплюють розробку технологій для оптимізації місячної інфраструктури та перехід до спільних систем.

Компанію Northrop Grumman обрали для розробки місячної залізничної мережі, що сприятиме розвідці та науковим дослідженням. За задумом, залізниця значно спростила б логістику на поверхні Місяця, об’єднуючи різні форпости та комерційні підприємства, які будуть розгорнуті на нашому супутнику.

Фірма має за наступні 10 років розробити план залізничної інфраструктури, що з’єднає місячні об’єкти та дозволить переміщати людей і ресурси. Обов’язки Northrop Grumman включають визначення необхідних технологій та ресурсів, створення прототипів і дослідження концепцій робототехніки для побудови та експлуатації системи.

Northrop Grumman стала однією з 14 компаній, вибраних DARPA для вироблення концептів майбутньої місячної економіки. Основні галузі досліджень охоплюють виробництво електроенергії, видобуток корисних копалин на Місяці та їхнє використання, а також засоби зв’язку та логістику.

Раніше ми повідомляли про те, що Northrop Grumman хоче побудувати місячний автомобіль.

За матеріалами universetoday.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine