Найкращий краєвид із вбиральні: Space Perspective запропонує космічним туристам сервіс на найвищому рівні

Компанія Space Perspective здивувала світ своєю останньою новинкою в галузі стратосферного туризму. А саме: чудово спроєктованою вбиральнею під назвою Space Spa («Космічний спа-центр»), яка стане не просто елементом, а найкращим розкішним доповненням до стратосферної капсули Spaceship Neptune.

Spaceship Neptune
Spaceship Neptune. Фото: Space Perspective

Spaceship Neptune — це капсула, яка буде піднята до стратосфери за допомогою масивної повітряної кулі. Вона обіцяє пасажирам набагато комфортніший та спокійний досвід космічного туризму, ніж ті, які пропонуються іншими компаніями, такими як Blue Origin і Virgin Galactic, з їхніми швидкоплинними суборбітальними польотами на ракетах.

Ексклюзивний комфорт на борту Spaceship Neptune

Представники Space Perspective називають Space Spa унікальною особистою рекреаційною зоною всередині капсули, призначеної для восьми пасажирів. Цей спа-центр створений, щоб надати подорожувальникам ексклюзивний комфорт та підкреслити неймовірні види з глибокого простору космосу, блідої синьої лінії атмосфери, яскравих зір над нами та Землі далеко внизу.

Space Spa на борту Spaceship Neptune
Space Spa на борту Spaceship Neptune

«Одне з найпоширеніших питань, яке ми отримуємо, коли люди дізнаються, що наш космічний політ триває шість годин, — це чи буде там туалет. Відповідь завжди така: так. Крім того, із вбиральні також можна побачити фантастичні краєвиди космосу та Землі», — пояснює Джейн Пойнтер, засновниця і співCEO Space Perspective.

Space Perspective намагається створити атмосферу, близьку до спа-салону, а не до типового пасажирського літака. Ізабелла Трані, яка спільно з Деном Віндоу працює над дизайном Space Spa, підкреслила, що це місце має бути найзручнішим для усамітнення всередині капсули.

Проте Spaceship Neptune — це не просто спа-центр. Space Perspective обіцяє вишукані страви та напої, м’які сидіння та безліч зручностей, включаючи навушники на замовлення, Wi-Fi та спеціальні набори для відпочинку. Компанія прагне забезпечити подорожувальникам унікальний досвід, що перевершує очікування.

Продаж квитків

У липні Space Perspective оголосила про успішний продаж понад 1600 квитків за ціною 125 тис. доларів кожний, що принесло прибутку приблизно 200 млн доларів США. Це значення перевершує всі публічно доступні звіти про продажі квитків будь-якого іншого космічного туристичного підприємства.

Space Perspective планує провести свої перші комерційні польоти наприкінці 2024 року, подарувавши пасажирам можливість насолодитися найкращими комфортними умовами та видами, які може запропонувати простір на межі з космосом.

Раніше ми повідомляли про те, як Space Perspective залучили 65 млн доларів інвестицій.

За матеріалами gizmodo.com.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine