Маркетинг у космосі: Axiom Space використала МКС для реклами іграшок та ручок

Космос стає є новим місцем для реклами брендів. Axiom Space — перша приватна компанія, яка доставила приватний екіпаж на Міжнародну космічну станцію, а також відправила на орбіту виготовленого на замовлення плюшевого ведмедика від Build-a-Bear Workshop як індикатора нульової гравітації.

GiGi
Ведмедик GiGi від Build-a-Bear Workshop та Axiom Space

Ведмедик на ім’я GiGi став «п’ятим» членом екіпажу Ax-2, другої приватної космічної туристичної місії Axiom, яка на вихідних відправила чотирьох космічних туристів на МКС на борту ракети-носія SpaceX Falcon 9.

«GiGi у космосі продовжує традицію встановлення індикатора нульової гравітації всередині капсули, щоб забезпечити візуальну оцінку, коли космічний корабель досягне умов мікрогравітації», — йдеться у пресрелізі.

GiGi
Ведмедик GiGi від Build-a-Bear Workshop

Ведмедик GiGi не лише нагадує дітям по всьому світу про необхідність вивчати космос і розглядати кар’єру в галузі науки, технологій, інженерії, мистецтва та математики (STEAM). Він також одягнений у мініатюрну версію нового скафандра Axiom у науково-фантастичному стилі, який NASA орендує у компанії за чималенькі гроші.

Хоча гарно вбраний плюшевий ведмедик, без сумніву, є зіркою останніх партнерств Axiom з брендами, він не єдиний, хто бере участь у цій новій місії. У відео, оприлюдненому минулого тижня, колишня астронавтка NASA, а нині керівниця місії Axiom Пеггі Вітсон, оголосила, що вона та троє інших членів екіпажу Ax-2 будуть користуватися спеціальними космічними ручками бренду Fisher, які були винайдені спеціально для умов мікрогравітації.

Ручки Fisher, звісно, вже понад півстоліття є основним атрибутом космічних подорожей, але партнерство з брендом Axiom сигналізує про те, що компанія, яка займається споживчим космічним туризмом, вирішила використати найвище місце для реклами — на МКС.

Раніше ми повідомляли про те, як МКС виявилась переповненою астронавтами.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine

Телескоп у Південній Америці зазнімкував космічного коропа коі
Астрономи відкрили чотири мінінептуни
Гігантський Магелланів телескоп став на крок ближчий до будівництва
Ракетний ступінь великим планом: японський супутник здійснив історичне зближення з космічним сміттям
Міжзоряний ремонт завершено: Voyager 1 відновив передачу всіх наукових даних
Важливий експеримент: NASA відправила у космос відео та фото з домашніми улюбленцями
Астрономи відкрили у пари зір дивовижні паралельні диски
James Webb виявив найвіддаленіший вибух наднової у ранньому Всесвіті
Геть із Чумацького Шляху: знайдена найближча до Землі гіпершвидкісна зоря
Небезпечний випадок декомпресії на МКС викликав переполох в радіоефірі