Логотип NASA на ракеті SpaceX Falcon 9 здивував спільноту в Інтернеті 

Минулого тижня ракета Falcon 9 доставила на орбіту космічний корабель Crew Dragon з екіпажем із чотирьох осіб на борту в межах місії Crew-5. Але до того, як ракета зникла у космосі, глядачі прямого ефіру трансляції помітили дещо дивне у логотипі NASA на її борту. Спостерігачі звернули увагу на те, що знамените зображення аерокосмічної адміністрації — синє коло із зорями та червоною стрілою — не зовсім правильне. 

SpaceX Falcon 9 місії Crew-5
SpaceX Falcon 9 місії Crew-5

Інтернет-спільнота зауважила, що текст на логотипі NASA був нанесений не по центру, що дуже обурило перфекціоністів. Користувачі почали звинувачувати дизайнерів у тому, що вони недосконало виконують свою роботу. Звичайно, текст на зображенні навряд чи загрожуватиме життю астронавтів, але таку очевидну недбалість люди не очікували від SpaceX і NASA, які десятиліттями були взірцем досконалості та точності навіть у деталях. 

Дискурс щодо логотипа NASA

Нижче ви бачите зображення логотипа ліворуч, взятого з відео, який був нанесений на ракету, та офіційну емблему NASA праворуч. Якщо уважно придивитися, то здається, що текст зсунутий праворуч разом із сузір’ями, тобто він невирівняний відносно центра кола.

Порівняння логотипів NASA: фактичного на Falcon 9 Crew-5 (зліва) та офіційного (справа)
Порівняння логотипів NASA: фактичного на Falcon 9 Crew-5 (ліворуч) та офіційного (праворуч)

Користувачі мережі почали потішатись у Twitter з невдалого логотипа NASA. 

Інші почали використовувати генератори зображень на основі штучного інтелекту та придумувати власні ідеї на емблему аерокосмічної адміністрації, що дало цікаві результати. 

Зрештою, не дуже вдале відтворення одного з найбільш впізнаваних логотипів у дослідженні космосу не стане на заваді NASA та SpaceX надалі вивчати й підкорювати Всесвіт, вражаючи нас новими відкриттями та досягненнями. 

Раніше ми повідомляли, як видовищний старт Falcon 9 відвернув увагу глядачів від провалу ракети SLS

За матеріалами Futurism 

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі! 

Приєднуйтесь:https://t.me/ustmagazine