Blue Origin купує виробника бурового обладнання

Компанія Джефа Безоса купує Honeybee Robotics, що спеціалізується на виготовленні робототехніки. Ця фірма створила бурові установки та маніпулятори для марсоходів. Тепер Blue Origin отримає змогу вивчати ресурси у Сонячній системі.

Засновник Honeybee Robotics Стів Гореван, чию компанію купує  Blue Origin
Засновник Honeybee Robotics Стів Гореван, компанію якого купує Blue Origin. Джерело: Honeybee Robotics

Навіщо Безос купив Honeybee Robotics

25 січня Honeybee Robotics, відома своїми досягненнями у робототехніці, повідомила, що стане частиною Blue Origin. Її батьківську компанію Ensign-Bickford Industrie збирається купити Джефф Безос. Угоду підпишуть у середині лютого. Її подробиці не розголошуються.

Honeybee Robotics прославилася як партнер Національної аерокосмічної адміністрації США (NASA) у галузі розробки обладнання для буріння та відбору зразків. Зокрема, саме її механізми є частиною сучасних марсоходів. Компанію заснували 1983 року в Нью-Йорку. А з 1986 вона тісно співпрацює з NASA.

Крім космосу, продукція Honeybee Robotics використовується і в гірничій промисловості на Землі, в енергетичній галузі та в оборонній сфері. У 2017 році її купила Ensign-Bickford Industrie. А 2019-го компанію об’єднали з виробником космічних механізмів Avior Controls.

Blue Origin не змінить структуру

Представники Blue Origin заявляють, що фірма, яку вони купляють, так і залишиться відокремленим підрозділом. Вона продовжить займатися тим, чим займалася до того. Її клієнти не відчують жодних змін у постачанні обладнання. Разом із тим Джефф Безос багато говорить про перспективи використання обладнання компанії у майбутньому дослідженні космосу. Він впевнений, що застосування досвіду та виробничих потужностей Honeybee Robotics допоможе йому зробити новий крок в освоєнні Сонячної системи.

У самих компаніях майбутню угоду оцінюють позитивно. У Honeybee Robotics її розглядають як можливість взяти участь у нових цікавих космічних місіях. У Blue Origin наголошують, що вони поважають ім’я та досвід Honeybee Robotics. Усі впевнені, що разом зможуть зробити більше.

За матеріалами spacenews.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine

Американські сенатори вивчають фінансову ситуацію з космічним телескопом Chandra
Китайські астронавти повернулися на Землю після 6 місяців перебування в космосі
Смерть NEOWISE: телескоп NASA упав в Індійський океан
Зерна життя: вчені розкрили таємницю походження давнього зоряного пилу
Космічне світлове шоу: Hubble зазнімкував галактику з надновою
Селфі супутника виявило пошкодження, спричинене загадковим зіткненням
Жодного сліду: Hubble і James Webb не знайшли екзопланет біля Веги
Надпотужний джет чорної діри Центавра А досягає 94% від швидкості світла
Відновлення озонового шару Землі в 2024 році досягло річного максимуму
Супутник побачив результат цунамі в Гренландії