Більше не мирний: «Роскосмос» поставить російській армії балістичні ракети

Голова «Роскосмосу» Дмітрій Рогозін обіцяє найближчим часом передати армії країни-агресорки 46 балістичних ракет «Сармат». Це суперечить мирному статусу організації та може мати руйнівні наслідки для її участі у міжнародних програмах.

«Роскосмос» запускає балістичні ракети «Сармат»
«Роскосмос» запускає балістичні ракети «Сармат». Джерело: News.cgtn.com

Рогозін пообіцяв балістичні ракети

Голова корпорації «Роскосмос» пообіцяв постачати російській армії балістичні ракети «Сармат». Сказав він це на телешоу відомого російського пропагандиста Володимира Соловйова. За його словами, зараз ведуться льотно-конструкторські випробування. Після їхнього завершення почнеться постачання зброї до двох дивізій ракетних військ, розташованих у Красноярському краї та Оренбурзькій області.

За словами Рогозіна, прийняти нові ракети на озброєння мають вже восени 2022 року. Однак він же говорить, що його відомство планує здійснити ще три випробувальні старти. Досить сумнівним є те, що їх зможуть провести у такі стислі терміни.

У будь-якому разі вироблятимуться «Сармати» на заводі у Красноярську. Загалом 46 одиниць планується поставити у війська. Як завжди Росія лякає світ чудо-зброєю, у якої «аналогов нєт».

«Роскосмос» можуть визнати частиною військової машини

При цьому Рогозін прямим текстом заявляє, що нові ракети спрямовані проти НАTO. Але головне в усьому цьому не те, що росія вчергове погрожує цивілізованим країнам атомною бомбою, важливіше те, що це робить голова «Роскосмосу».

За статутом ця організація винятково мирна. І саме у цій якості вона бере участь в органах ООН, що займаються питаннями освоєння космосу. Крім того, в інших проєктах, таких як Міжнародна космічна станція, з «Роскосмосом» продовжують співпрацювати лише тому, що впевнені у непричетності цієї організації до збройної агресії в Україні.

Західні науковці досі розглядають космос як можливий місток у налагодженні мирних відносин із росією. Однак Дмітрій Рогозін робить усе, щоб поховати ці сподівання. Раніше він уже намагався погрожувати НАTO тим, що стежить за ними. Тепер він фактично прямим текстом визнав, що його корпорація є частиною системи, яка погрожує вільним країнам початком третьої світової війни.

За матеріалами www.interfax.ru

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтесь: https://t.me/ustmagazine